Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie ose babysitter ne nje familje serioze.Jam 45 vjec dhe kam eksperience pune,preferoj prane Komunes se Parisit

Botuar më 17/08/2018

KERKOJ NJE ZONJE 50 VJEC PER TE BASHKEJETUAR ME NJE ZONJE 80 VJEC.

Zonja jeton vetem dhe eshte ne gjendje te mire shendetesore. ofroj pagese shume te kenaqshme.

Botuar më 17/08/2018

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE,

Puna 2 here ne jave., Blloku Vasil Shanto

Botuar më 17/08/2018

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Te jete 24ore e disponueshme. Mosha deri ne 50 vjec. Te kete eksperience pune. Ofrojme strehim dhe ushqim, Xhamliku, Tirane

Botuar më 17/08/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, turni 3 ose 4 ore paradite. Kam eksperience pune, Kombinat, Tirane

Botuar më 17/08/2018

KERKOHET BABY SITTER PER FEMIJE TE MOSHES 5 VJEÇ, E CILA DO TE PUNOJE VETEM PER FUND JAVE,

Festa zyrtare dhe per muajin Gusht dhe ne rast se femija eshte semure, te jete person fleksibel.Me eksperience pune (reference familje) mosha 30 – 45 vjeç. Ofrohet page e kenaqshme, Komuna e Parisit

Botuar më 16/08/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Jamme eksperience pune, 47 vjec, Zona Ali Demi

Botuar më 16/08/2018

JAM NJE ZONJE 50 VJEC

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar e disponueshme per turnin e nates jam me eksperience pune, Bulevardi Zogu i pare, prane ish Zerit te popullit

Botuar më 16/08/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te jete mne eksperience, 4 ore ne dite, mosha deri 50vjec, Rr. Vace Zela

Botuar më 16/08/2018

BEJME: RIPARIME, MONTIME- ÇMONTIME

KUZHINASH DHE DHOMA GJUMI. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE:

Botuar më 16/08/2018