Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Fabrika e Lendes pare per mobileri Kërkon të punësojë Punetor

(M). Mosha 20-30 vjeç. Paga e kenaqshme, Adresa: 100m perpara rrethrrotullimit te &q...

Botuar më 19/11/2018

Fabrika e Lendes pare per mobileri Kërkon të punësojë Punetor

(M). Mosha 20-30 vjeç. Paga e kenaqshme, Adresa: 100m perpara rrethrrotullimit te "TV Clan", Rr. "Marie Kraja", ish ndermarja e llullave, Porcelan

Botuar më 19/11/2018

NACCON SYSCOM, kerkon te punesoje: Office Assistant (German Speaker) Asistente zyre

Puna me orar te plote nga e Hena ne te Premte. Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese e kenaqeshme plus bonuse. Kualifikimet: -Te dije te flasi dhe te shkruaje shume mire Gjermanisht dhe Anglisht. -Përpunimi dhe redaktimi i tekstit për përmbajtjen dixhitale për aplikacione dhe faqet e internetit. -Patenta e makines perben avantazh. Email: eridjon.haxhia@naccon.de

Botuar më 16/11/2018

NJE FIRME PRODUKTE USHQIMORE Kërkon të punësojë Punonjes

(djem dhe vajza). Avantazh personat me pervoje pune. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Kerkohen njerez korrekt dhe serioze ne pune, Adresa: Adresa: Rr. "Siri Kodra". Te interesuarit te telefonojne ne:

Botuar më 16/11/2018

Kerkohet Lavazhier

Me eksperience pune., Adresa: Porcelan, Rr. "Kokonozeve"

Botuar më 12/11/2018

Kerkohet Operatore

Ne fushen e sigurimeve. Gjinia Femer. Mosha deri ne 30 vjeç. Te jete pa angazhime. Te dije te perdor kompjuterin. Minimumi arsimin e mesem. Te jete e komunikueshme. Personat e interesuar mund te komunikojne ne nr e kontaktit nga ora 09.00-16.00, Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, sapo kalon Universitetin Europian te Tiranes

Botuar më 10/11/2018