Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITESE Rrjeti i dyqaneve AXL MOBILERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mobilerie. Mosha 20 - 30 vjec. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolle,...

Botuar më 21/09/2020
e kenaqshme

PUNETOR AUTO REN TIRANA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

MASHKULL , mosha mbi 25 vjec , te kete njohuri nga perdorimi i kompjuterit , te kete aftesi komunikuese shume te mira me klientet , te kete leje drejtimi te klasit B ,, Adresa: Aqua Dome, Tiranë

Botuar më 29/09/2020
e kenaqshme

PASTRUESE KERKOJME NJE

Paga: . |

Qe gjithashtu mund te kujdeset per nje femije 9 vjec , duhet te dije anglisht . TELEFONATAT ORA 1:00 DERI 9:00, wanted cleaner who can babysit must speak englisht and can work in liqeni i thate call between 1 am and 9pm

Botuar më 29/09/2020
.

NDIHMES MENAXHER MAKINA ME QERA SHPATA Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, Nese jeni ambicioz dhe kerkoni me shume nga vetja ky eshte veni i duhur, te kene eksperience me makinat me qera, mosha 23-30 vjec, te kene arsimin e larte dhe preferohen te ketij profesioni, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 29/09/2020
Page e kenaqshme

INXHINIER Superior Group sh.p.k. shpall njoftimon per vende te lira pune per :

Paga: e kenaqshme |

Projektues per sistemet HVAC• Të ketë eksperiencë ne projektimin e sistemeve te kondicionimit, Tiranë

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

TEKNIK Superior Group sh.p.k. shpall njoftimon per vende te lira pune per :

Paga: e kenaqshme |

/ Ndihmes Teknik per sistemet e kondicionimit dhe ventilimit• Të ketë eksperiencë pune në montimet e sistemeve te kondicionimit;• Te kete eksperience pune ne sistemet e kanaleve te llamarinave ose paneleve te paratermoizoluara, Tiranë

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

TEKNIK Superior Group sh.p.k. shpall njoftimon per vende te lira pune per :

Paga: e kenaqshme |

Per prodhimin e kanaleve te ajrit me panel i paratermoizoluar.• Të ketë eksperiencë per prodhimin e kanaleve te ajrit me panel i paratermoizoluar, Tiranë

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

TEKNIK Superior Group sh.p.k. shpall njoftimon per vende te lira pune per :

Paga: e kenaqshme |

Per prodhimin e kanaleve te ajrit me material llamarine• Të ketë eksperiencë per prodhimin e kanaleve te ajrit me material llamarine, Tiranë

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

JURIST Diamond Society SHPK Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

PUNETOR PERPUNIME MERMERI Vellezerit Çakmashi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Tek Varri Bamit, prane Club Venue

Botuar më 24/09/2020
Ofrohet pagese e mire

OPERATORE Kompani e specializuar per shitje ne distance Kërkon të punësojë

Paga: paga dhe bonuse shume te mira |

Me eksperience pune ne call center , me kohe te plote pune , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar

Botuar më 23/09/2020
paga dhe bonuse shume te mira
)