Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LAVAZHIER Lavazh Kerkon te punesoje: 2 Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke ne muaj ose 30% e xhiros sipas deshires |

Adresa: Tek Spitali Hygea, kthesa e Kamzes

Botuar më 23/02/2020
30.000 leke ne muaj ose 30% e xhiros sipas deshires

MAGAZINIER Intex Courier Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Nd/Magaziner (nje person qe ti bej te dyja pozicionet). Te jete i afte te perballoj situatat nen presion. Te kete njohuri rreth Paketes office. Njohje shume te mira te kompjuterit. Mosha 20-30 vjec/e. Paga dhe orari te favorshme. Dergoni cv ne email, Adresa: Rruga. "Aleksandri i Madh", Komplesi Molla Astir, Tirane

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH DIREKTE / HORECA WINELAND shpkKompani Distribucioni Verash Kërkon të punësojë

Paga: Paga+ komisionet me te larta ne treg |

Te kene 2 vite eksperience pune ne distribucion produktesh (pije/ushqimore).Te interesuarit te dergojne CV ne E-mail:

Botuar më 21/02/2020
Paga+ komisionet me te larta ne treg

SHITESE Kompania Red Group Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke |

Me eksperience per dyqanin e saj me te ri ne Kamez.Te interesuarat preferohen te jene me vendbanim nga zona. Koha e punes 6 oraresh.Dergoni Vetem CV ne adresen e mailit:, cv te nisen vetem tek adresa e emailit

Botuar më 21/02/2020
30.000 leke

PUNETOR PRODHIMI DHE MONTIMI Kerkohen

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Grilash te brendshme. Te kete eksperience ne kete fushe ose ne fusha te ngjashme, kushte shume te mira pune

Botuar më 21/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHPERNDARES ADD Print shpk Kompani qe tregton bojra per printera dhe fotokopje Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

(Motorrist). Arsimi i mesem, leje drejtimi mjeti kategoria B, eksperience pune minumumi 1-vjecare, Tiranë

Botuar më 20/02/2020
e kenaqshme

KOORDINATOR - MENAXHER POROSISH Center Shqiptare Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kritere te vecanta:Kandidati duhet te kete aftesi shume te mira komunikimi, organizative, koordinuese.Te zoteroje shume mire pakten Adobe dhe Microsoft.Te kete eksperienca ne fushen e shtypshkrimeve si Grafik Designer dhe ne menaxhimin e porosivePreferohet te kete eksperienca ose/dhe te kete njohuri ne fushen prodhimit, per produktet epaketimit, shtyshkronjave ose fusha te ngjashme. Kualifikimet:Te kete perfunduar studimet e larta.Te kete mbi 5 vjet eksperience ne fushen e shtypshkrimeve Grafik Designer/ Koordinator.Preferohet te jete njohes i/e mire e gjuhes italiane dhe anglezePreferohen kandidate mbi 30 vjeç.Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne adresen email: centershqiptare1@gmail.comJu lutem percaktoni ne subjekt te email-it pozicionin per te cilin aplikoni

Botuar më 19/02/2020
e kenaqshme

RECEPSIONISTE Intex Courier Kërkon të punësojë

Paga: dhe orari te favorshme |

/Asistente (ti bej te dyja pozicionet). Te jete e afte te perballoje situatat nen presion. Mosha 20-30 vjeç. Te interesuarat te dergojne CV ne:, Adresa: Astir, Rruga Aleksandri i madhKushte te favorshme

Botuar më 19/02/2020
dhe orari te favorshme

NDIHMES SHITESE Dyqani i mobilerise AXL Mobileri ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime shkolle, pune tjeter etj. mosha 20-30 vjeç. paga teper e kenaqshme. mund te dergoni cv ne email:axlmobileri@gmail ose mund te telefononi ne

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SHITESE Rrjeti i dyqaneve AXL Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30 vjeç. Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaja ne: axlmobileri@gmail ose mund te telefononi ne

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme
)