Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Operatore

Ne fushen e sigurimeve. Gjinia Femer. Mosha deri ne 30 vjeç. Te jete pa angazhime. Te dije te perdor kompjuterin. Minimumi arsimin e mesem. Te jete e komunikueshme. Personat e interesuar mund te komunikojne ne nr e kontaktit nga ora 09.00-16.00, Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, sapo kalon Universitetin Europian te Tiranes

Botuar më 20/07/2018

Mei Realty Kërkon të punësojë Agjent/e imobiliar

Paga: me marreveshje |

??Ti je Ai/Ajo që Po Kërkojmë ??-Nëse je i komunikueshëm -Ke dëshirë të merresh me klientë potencialë dhe të menaxhosh kohën tënde, -Ke dëshirë të Rritesh personalisht por edhe financiarisht, -Je Energjik dhe ndjen që ke Potencial, Atehere Ti je ai/ajo qe Po Kerkojme!Apliko tani ne duke derguar cv-n, Tiranë, Adresa: Rr. Abdi Toptani

Botuar më 19/07/2018
me marreveshje

PUNE ME KOHE TE PLOTE &PUNE SEZONALE !!! Kompania Green Life kerkon te punesoje 25 Kërkon të punësojë Konsulente

Marketingu.Paga baze 30,000 leke. Trajnimet falas per pozicionet vakante te punes sic jane menaxhere te shitjeve,menaxhere te burimeve njerezore dhe administrator zyre ku te ardhurat mujore variojne nga 400 deri ne 1200 euro ne baze te pozicionit te punes.Kriteret:Te jene ambicioze,korrekte ,poziti, Adresa: Rruga e Kosovareve ,perballe kompleksit Dinamo1018,Tirane,Albania.

Botuar më 19/07/2018

Firme e Shperndarjes se Produkteve Ushqimore Kërkon të punësojë Shofer

Me eksperience pune. Mosha 25-35 vjeç. Kerkojme dhe ofrojme seriozitet dhe perkushtrim. Page e kenaqshme dhe sigurime, Adresa: Kamez

Botuar më 13/07/2018

Online Marketing Academy an e-learning Digital Marketing Company is currently recruiting an Office Manager. Asistente zyre

Who will support company operations by performing daily administration tasks. Major responsibilities:- Bookkeeping service (recording of all documents cash/ bank and sale invoices, custom documents);- Reconciliation of cash and bank accounts;- Managing relationships with clients - Keeps management informed by reviewing and analyzing special reports; summarizing information; identifying needs and provide periodic reports.- Contributes to team effort results by accomplishing related tasks as needed.Requirements for this position:- University degree ( Business Administration or Economics );- Excellent analytical skills, including proficiency in MS Excel.- Very good skills in written communication, verbal and non-verbal, proficiency in English- Excellent organizational skills and work of / independent when performing the task.- Responsibility to give Information - Tracking Budget Expenses- Managing Processes- Inventory Control- Reporting SkillsApply at info@onlinemarketingacademy.al, Tiranë, Adresa: Rruga Gjik Kuqali

Botuar më 12/07/2018

QENDRA DIETIKE "SILHOUETTE" Kërkon të punësojë Shperndares

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Dibres, tek vila "Gold"

Botuar më 12/07/2018