Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHPERNDARES QENDRA DIETIKE "SILHOUETTE" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist) me motorr. Kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Dibres, tek vila "Gold"

Botuar më 13/12/2019
e kenaqshme

SHPERNDARES Intex Courier Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+bonuse+siguracione |

Per shperndarje ne Tirane. Kushte te favorshme, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme+bonuse+siguracione

ASISTENT/E "KEQI GRUP SHPK" Kompani Tekstile kerkon per zyrat e saj ne seli ne Tirane

Paga: plus siguracione nder me te lartat ne treg |

(mashkull/femer) te Drejtorit te pergjithshemKerkohet Diplome e shkolles se larteGjuhe Angleze dhe CV-ja duhet te jene te shoqeruara me foto

Botuar më 11/12/2019
plus siguracione nder me te lartat ne treg

SEKRETARE Kompani private

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri te mira te gjuhes italiane dhe Angleze dhe njohje baze te paketes MS OFFICE. Eksperienca eshte avantazh. Te interesuarit mund te dergojne nje CV me foto te cilet do kontaktohen nga persona pergjegjes per vazhdimesine. Email:

Botuar më 11/12/2019
e kenaqshme

PUNETOR LAVAZHI Kerkohet

Paga: shume e mire+sigurime |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane shkolles Bashkuar Tirane

Botuar më 10/12/2019
shume e mire+sigurime

SHITESE RRJETI I DYQANEVE PREMIUM WATCHES

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme +bonuse mbi shitjet. Siguracionet e paguara |

Adresa: Rr. Abdyl Frasheri, 100m poshte librit universitar

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme +bonuse mbi shitjet. Siguracionet e paguara
)