Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE RRJETI I DYQANEVE PREMIUM WATCHES

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme +bonuse mbi shitjet. Siguracionet e paguara |

Adresa: Rr. Abdyl Frasheri, 100m poshte librit universitar

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme +bonuse mbi shitjet. Siguracionet e paguara

PUNETOR LAVAZHI Lavazh Kërkon të punësojë

Paga: baze + perqindje |

Kushte te mira pune, Adresa: Don Bosko, te Gykata Administrative

Botuar më 06/12/2019
baze + perqindje

MENAXHER/E Jeni në kërkim të një pune që ju mundëson pavarsi financiare?Rritje profesionale? Kushte komode pune? APLIKO TANI!Kompania në kuadër të zgjerimit shpall pozicionet vakante për 13 konsulente/ë , 7 promotore dhe 7

Paga: bazë 30 000, 40 000 (përshirë siguaracionet). |

Grupmosha 19-45 vjecaplikantët duhet:? të jenë ambiciozë per zgjerim biznesi.? energjik dhe të komunikueshëm.? të kenë përfunduar arsimin e mesëm.? arsimi i larte përbën prioritet? seriozë? të aftë për të bashkëpunuar në grup. më të suksesshmit startojnë 108 € -1200 € bonuse mujore.me rastin e festave të fundvitit për punonjësit me performancë më të lartë përfitojnëdhuratë iphone 11 pro.për të rezervuar intervistën në zyrën astir kontaktoni në:email: greenlifeastir@gmail.comtel :044329743 / cel: 0672020906, për të rezervuar intervistën në zyrën qëndrore ish bllok kontaktoni:0672020905 / 0676656656email : albaniagreenlife@gmail.com

Botuar më 05/12/2019
bazë 30 000, 40 000 (përshirë siguaracionet).

SHPERNDARES QENDRA DIETIKE "SILHOUETTE" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(MOTORRIST). Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Dibres, tek vila "Gold"

Botuar më 05/12/2019
e kenaqshme

TEKNIK Eco Riciklim shpk Me seli qendrore ne Tirane Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te mesem ( mekanik).Te kete eksperience pune. Te jete I komunikueshem.Te jete bashkepunues. Personat e interesuar te dergojne cv ne adresen: hr@ecoriciklim.al ose te telefonojne ne numrin

Botuar më 05/12/2019
e kenaqshme

SHITESE Mystic Store Kërkon të punësojë 2

Paga: e kenaqshme+perqindje te kenaqshme |

Me eksprience pune . Te jene te disponueshme per te 2 turnet i 1 dhe i 2. Te interesuarat te telefonojne ne telefon ose ne whatsapp

Botuar më 03/12/2019
e kenaqshme+perqindje te kenaqshme

SHITESE Parfumeri Anais Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per dyqan parfumerie.Te interesuarat te dergojne CV me foto ne Emailin, Adresa: Te interesuarit te dergojme cv me foto ne:

Botuar më 03/12/2019
e kenaqshme
)