Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BABY SITTER KERKOHET

Paga: . |

Mosha 23-30 vjec te kujdeset per dy femije 6.5 vjec dhe 9 vjec. Orari cdo dite nga e hena ne te premte nga ora 15.00 deri 18.00, Personi duhet te jete ne dispozicion edhe per orare gjate nates dhe fundjaves, Adresa: Tek vilat , 1 kilometer mbapa TEG, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
.

INXHINIER MEKANIK Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te mira, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

ARKITEKTE Fatini Design Kërkon të punësojë

Paga: e krahasuar me vendet Europiane |

(F). * Te dije programin sketchup. * Me eksperience pune ne fushen e Mobilerise dhe dizenjimit te brendshem. * Puna 6 ore ne dite. * Te interesuarit te dergojne CV ne: info@fatini-design.com.alo, Adresa: Tek Casa Italia, kati I

Botuar më 25/02/2020
e krahasuar me vendet Europiane

AGJENT SHITJESH KERKOHET

Paga: e kenaqshme |

Per produkte kozmetike ne Farmaci. Kandidatet me eksperience pune perbejne avantazh.Te interesuarat te dergojne CV me foto ne Emailin, Adresa: Te interesuarit te dergojme cv me foto ne:

Botuar më 24/02/2020
e kenaqshme

LAVAZHIER Lavazh Kerkon te punesoje: 2 Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke ne muaj ose 30% e xhiros sipas deshires |

Adresa: Tek Spitali Hygea, kthesa e Kamzes

Botuar më 23/02/2020
30.000 leke ne muaj ose 30% e xhiros sipas deshires

MAGAZINIER Intex Courier Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Nd/Magaziner (nje person qe ti bej te dyja pozicionet). Te jete i afte te perballoj situatat nen presion. Te kete njohuri rreth Paketes office. Njohje shume te mira te kompjuterit. Mosha 20-30 vjec/e. Paga dhe orari te favorshme. Dergoni cv ne email, Adresa: Rruga. "Aleksandri i Madh", Komplesi Molla Astir, Tirane

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH DIREKTE / HORECA WINELAND shpkKompani Distribucioni Verash Kërkon të punësojë

Paga: Paga+ komisionet me te larta ne treg |

Te kene 2 vite eksperience pune ne distribucion produktesh (pije/ushqimore).Te interesuarit te dergojne CV ne E-mail:

Botuar më 21/02/2020
Paga+ komisionet me te larta ne treg

SHITESE Kompania Red Group Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke |

Me eksperience per dyqanin e saj me te ri ne Kamez.Te interesuarat preferohen te jene me vendbanim nga zona. Koha e punes 6 oraresh.Dergoni Vetem CV ne adresen e mailit:, cv te nisen vetem tek adresa e emailit

Botuar më 21/02/2020
30.000 leke

PUNETOR PRODHIMI DHE MONTIMI Kerkohen

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Grilash te brendshme. Te kete eksperience ne kete fushe ose ne fusha te ngjashme, kushte shume te mira pune

Botuar më 21/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHPERNDARES ADD Print shpk Kompani qe tregton bojra per printera dhe fotokopje Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

(Motorrist). Arsimi i mesem, leje drejtimi mjeti kategoria B, eksperience pune minumumi 1-vjecare, Tiranë

Botuar më 20/02/2020
e kenaqshme
)