Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohet Lavazhier

Pagesa shume e mire+siguracion., Adresa: Poshte Shkolles Bashkuar

Botuar më 21/05/2019

Osumi Food Kerkon te punesoje 3 Punetore

Ne amballazhimin uthull, limon etj. Orari I punes 9.00-17.30, 30 min pushim ne drake, e diele pushim. Mosha 20-40 vjeç. Paga 26.000 leke, Adresa: Shaban Bardhoshi, Kombinat

Botuar më 21/05/2019

Kerkohet Punetor pastrimi

Per larje xhamash (meshkuj). Me dhe pa experience.Mosha 20-35 vjeç

Botuar më 20/05/2019

NJE FIRME PRODUKTE USHQIMORE Kërkon të punësojë Punonjes

Paketimi (djem dhe vajza). Mosha deri ne 40 vjeç. Puna vetem turni I. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Adresa: Adresa: Rr. "Siri Kodra". Te interesuarit te telefonojne ne:

Botuar më 20/05/2019

Century 21 Prime Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote |

Arsimi: i larte, Gjuhet e huaja: anglisht, Nqs deshiron te behesh pjese e skuadres sone dhe permbush kriteret e meposhtme: je mbi 23 vjeç, ke arsim te larte, ke eksperience ne shitje, ke aftesi te mira per te bashkepunuar ne grup, ke njohuri te nje gjuhe te huaj, atehere dergoni CV tuaj ne adresen e e-mailit: moza_odhisea@yahoo.com. Adresa: Rruga Xhanfize Keko, perballe karburant Kastrati., Tiranë

Botuar më 20/05/2019

Century 21 Prime Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote |

Arsimi: i larte, Gjuhet e huaja: anglisht, Programet kompjuterike: microsoft office, Nqs deshiron te behesh pjese e skuadres sone dhe permbush kriteret e meposhtme: je mbi 23 vjeç, ke arsim te larte, ke eksperience ne shitje, ke aftesi te mira per te bashkepunuar ne grup, ke njohuri te nje gjuhe te huaj, atehere dergoni CV tuaj ne adresen e e-mailit:, Tiranë, Adresa: Rruga Xhanfize Keko, perballe karburant Kastrati.

Botuar më 20/05/2019

Kompania Trust Distribution shpk Kërkon të punësojë Menaxher shitjesh

Per Tiranen, jugun edhe Veriun. Pagesa 500 Euro. Eksperience mbi tre vjet. Te interesuarit te dergojne CV me foto ne:

Botuar më 19/05/2019

Kompania Trust Distribution shpk Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Per Tiranen, jugun edhe Veriun. Pagesa 500 Euro. Eksperience mbi tre vjet. Te interesuarit te dergojne CV me foto ne:

Botuar më 19/05/2019

Firme e Shperndarjes se Produkteve Ushqimore Kërkon të punësojë Shofer

Me patente te klasi B dhe eksperience pune. Mosha 25-35 vjeç. Kerkojme dhe ofrojme seriozitet dhe perkushtrim. Page e kenaqshme dhe sigurime, Adresa: Kamez

Botuar më 17/05/2019

Lavazh Kerkon te punesoje 2 Lavazhier

Paga e kenaqshme, Adresa: Rr. "Siri Kodra"

Botuar më 17/05/2019