Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PROPEX Kërkon të punësojë Agjent immobiliar

Paga: Me marreveshje |

Arsimi: i larte, Gjuhet e huaja: anglisht, PROPEX Real Estate eshte duke kerkuar Agjent Imobiliar. Personat te cilet jane energjike, ambicioz dhe duke kerkuar te ardhura te menjehershme:Bashkohuni me PROPEXJu ofrojme:Trajnim profesional, falas.Ekspertize tregu dhe support administrative.Buxhet marketingu.Bonuse Extra.Karriere te Suksesshme.Nxitoni te kontaktoni ne: 068 4000 109ose dergoni CV tuaj ne : info@propex.al, Tiranë, Adresa: Bulevardi Zhan Dark, Pallati I Shallvareve/ Perballe Taiwan

Botuar më 18/07/2019
Me marreveshje

Kerkohet MENAXHER SHITJESH / Perfaqesues shitjesh

Ofrohen vende te reja pune ne nje kompani nderkombetare per te promovuar kujdesin dermokozmetik te lekures dhe produktet e bukurise ne Tirane, me kritere si me poshte:· Te kete minimumi dy vjet eksperience pune ne pozicionet e mesiperme, kryesisht ne tregtimin e produkteve dermo-kozmetike;· Te kete kryer arsimin e larte;· Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese;· Te kete njohuri te gjuhes angleze;· Te disponoje patente tipi B;· Te punoje me orare fleksibël.Jeni te lutur te dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: xhilda@agnokta.al, nr. cel

Botuar më 17/07/2019

FABRIKA E PRODHIMIT TE MOBILJEVE Kërkon të punësojë Menaxher

Per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari duhet te jete I shkathet ne organizimin e punetoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si dhe I afte per te zgjidhur situate te ndryshme gjate punes. Mosha 25-30 vjeç. Paga e kenaqshme.Dergoni CV tuaja ne email:

Botuar më 16/07/2019

Osumi Food Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Me eksperience pune per shitje te produkteve ushqimore. Rroge baze plus perqindje, Adresa: Stacioni I fundit Kombinat

Botuar më 16/07/2019

Eco Riciklim Kerkon te punesoje 2 Punetor

Impianti. Mosha deri ne 50 vjeç. Te jete i gatshem te punoje me turne dhe te jete bashkepunues. Personat e interesuar te dergojne vetem sms nga ora 9.00-17.00 ne numerin

Botuar më 15/07/2019

Shoqeria Agro Iliria Kerkon te punesoje 4 Menaxher shitjesh

(M & F). Page e kenaqshme + perqindjeTe kene patente makine dhe te dijne gjuhen angleze ose italiane

Botuar më 14/07/2019

Kompani private Amerikane Kërkon të punësojë Operator/e

(jo call center). Te komunikojne shume mire gjuhen anglezeTe jete i/e afte ne marketingTe dijne mire kompjuterinPaga 500 Dollar+perqindje ne baze te shitjes dhe blerjes

Botuar më 13/07/2019

PUNË!!! Kërkon të punësojë Konsulent/e shitjeje

Kohë pune: 5 orëMosha 19-38 vjecKërkohen vajza dhe djem për promocion!Koha e punës: 5 orëMosha 19-27 vjecAplikantët duhet të jenë ambiciozë, energjik dhe të komunikueshëm.Të kenë përfunduar arsimin e mesëm.Pagë bazë 26 000, 30 000, 40 000 (përshirë siguaracionet).Bonuse më të konkurueshme.Për të rezervuar intervistën kontaktoni në : Tel: 044317373Cel: 0672020905 / 0676656656Email: idgalbania@yahoo.com, Adresa: Rruga Sami Frashëri, Godina nr.32

Botuar më 12/07/2019

Kerkohen 10 Shitese

Per shitje librash ne terren. Pagesa 45.000 leke. Mosha 16-30 vjeç

Botuar më 12/07/2019

Nje kompani shpall nje vend pune vakant Jurist

/ Juriste. Mosha 25-35 vjeç. Te kete nje eksperience ne kete pozicion te pakten 3 vjetTe kete mbaruar studimet e larta ne fushen e drejtesiseTe kete njohuri shume te mira te prokurimeve publike dhe te zoteroje aftesite per te permbushur gjithe proçeduren e prokurimeve. Te kete njohuri shume te mira ne fushen e burimeve njerezoreTe kete njohuri shume te mira te gjuheve anglisht dhe italishtTe zoteroje aftesi shume te mira te Microsoft Office 2007Te interesuarit mund te dergojne nje CV me foto ne adresen e mail: info@sisi-al.com dhe do te kontaktohen nga persona pergjegjes per vazhdimesine

Botuar më 12/07/2019