Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETOR Eco Riciklim Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Impianti. Mosha deri ne 45 vjeç. Te jete i gatshem te punoje me turne dhe te jete bashkepunues. Personat e interesuar te kontaktojne

Botuar më 14/07/2020
e kenaqshme

ARKETARE Kompani private

Paga: e kenaqshme |

Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik, te njohi programet Microsoft Office, Mosha deri ne 36 vjecTe interesuarit mund te dergojne nje CV me foto te cilet do kontaktohen nga persona pergjegjes per vazhdimesine. Email: elena.caci91@hotmail.com ose

Botuar më 14/07/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES QENDRA DIETIKE "SILHOUETTE" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist) me motorr. Kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Dibres, tek vila "Gold"

Botuar më 09/07/2020
e kenaqshme

MENAXHER FABRIKA E PRODHIMIT TE MOBILJEVE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari duhet te jete i shkathet ne organizimin e punetoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve si dhe i afte per te zgjidhur situata te ndryshme gjate punes. Mosha 25-30 vjec. Dergoni CV tuaja ne email:

Botuar më 07/07/2020
e kenaqshme
)