Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohet Punonjes

Per prodhim grilash te brendshme. Te kete eksperience ne aktivitete te ngjashme si prodhim tendash, grilash, prestari ose prodhim vetratash alumini. Pagesa e kenaqshme.

Botuar më 24/01/2019

Kerkohet Punetor

Per magazine tapetash, Adresa: Autostrada Tirane Durres, km7, Qaf Kashare

Botuar më 21/01/2019

KERKOHET Saldator

Me eksperience pune me tik dhe argon, Adresa: Ish Misto Mame

Botuar më 21/01/2019

WEISS PROFIL ALBANIA Sh.p.k. me Seli ne Tirane Kërkon të punësojë Punetor magazine

Me kohe te plote. (Ne profile alumini dhe PVC). Paga, 35000 leke neto dhe kushte shume te mira pune. Lutemi kandidatet nga mosha 20-40 vjec te dergojne CV -te ne adresen e imali-ose te na kontaktoni nga ora 09:00-17:00, Adresa: Tirane

Botuar më 21/01/2019

Shoqeria CNAdr Kerkon te punesoje: 2 Punonjes

(djem). Mosha 20-35 vjeç per punime ne kantier detar. Me ose pa eksperience pune. Te interesuarit te na kontaktojne ne

Botuar më 21/01/2019

Mei Realty Agjent immobiliar

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Me marreveshje |

KOHA PER TE PUNUAR! Vit i ri, fillim i ri, punë e re! Po punësojmë "të rinj" në moshë dhe në shpirt, të cilët mezi po presin të gjejnë punën që duan!Nëse mendoni se i keni këto cilësi:1) Dëshira për të arritur sukses.2) Të gatshëm për të mësuar, për të studiuar dhe për t'u rritur me ne ndërsa rritemi.3) Individë të bindur ose të hapur me mendje dhe të gatshëm për të mësuar të bëhen të sigurt.4) Gjuhe te huaj dhe njohuri themelore të programeve të zyrës.5) Individë që besojnë në vlerat njerëzore dhe në vlerat e biznesit si integriteti, morali, etika dhe dhënia.6) Mosha: 25 - 60, por pa angazhime të tjera pune ose shkollore.7) Preferohet një Diplomë Universitare, por jo e domosdoshme.Dërgoni një CV në adresën tonë të emailit: info@mei.al, Tiranë, Adresa: Rruga Abdi Toptani, Nr 3, Tirane

Botuar më 19/01/2019
Me marreveshje

Posta APD Kerkon te zgjeroj stafin e vete me Agjent

Shperndarje. Preferohen te kene eksperience te meparshme ne kete profil dhe te kene makinen e tyre personale gaz\benzine. Te jete korrekt dhe i komunikueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne

Botuar më 18/01/2019

Kerkohet Operatore

Ne fushen e sigurimeve. Mosha 20-30 vjeç. Te jete e disponueshme dhe korrekte ne orarin e punes. Mundesisht te jete afer me vendin e punes.Te njohe shume mire kompjuterin. Personat e interesuar mund te komunikojne ne nr e kontaktit nga ora 09.00-16.00 nga e hena ne te premten, Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, sapo kalon Universitetin Europian te Tiranes

Botuar më 18/01/2019