Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohen Inxhinier mekanik

Page e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Keta"

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Shofer

Per kamion. Page e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Keta&quot...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punetore

(F&M) per prodhim xhami ne fabrike. Page e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: R...

Botuar më 11/12/2018

Newera me një ekip të dedikuar Kërkon të punësojë Konsulent/e imobiliar

Kriteret Kryesore: Aftësi shumë të mira komunikuese dhe negociuese, Aftësi të mira për të punuar në grup. Të ketë dëshirë dhe vullnet për t’u rritur profesionalisht në bazë të dinamikave të tregut. Kërkohen persona të përgjegjshëm dhe sistematik. Eksperiencë të mëparshme (përbën avantazh)Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV në adresën e e-mailit ose te kontaktoje ne nr e tel

Botuar më 18/12/2018

Kompania Al Massa Kërkon të punësojë Punonjese

Vajza per fushate marketingu. Te kene patente, njohuri te gjuhes angleze. Te jene mbi moshen 21 vjeç. Paga e kenaqshme plus perqindje

Botuar më 18/12/2018

Posta APD Kërkon të punësojë Agjent

Shperndarje. Te interesuarit te jene te gatshem te shperndaje dergesa ne rrethe dhe te jene te komunikuesh. Preferohet te kene makinen gaz\benzine dhe te kene pasur eksperience te meparshme ne kete fushe. Te jete korrekt dhe i komunikueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne

Botuar më 13/12/2018

DON PAULO FLOWER Kërkon të punësojë Punonjese

Me ose pa eksperience pune per pergatitjen e buqetave dhe mirembajtjen e luleve, Adresa: Don Bosko

Botuar më 12/12/2018

Kerkohet Lavazhier

Pagesa shume e mire+siguracion., Adresa: Prane Spitalit Nene Tereza

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Inxhinier mekanik

Page e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Keta"

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Shofer

Per kamion. Page e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Keta"

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punetore

(F&M) per prodhim xhami ne fabrike. Page e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Keta"

Botuar më 11/12/2018

Kerkohet Shitese

Me eksperience pune mbi tre vjet ne dyqne te markave te ndryshme, Adresa: Bllok

Botuar më 10/12/2018