Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 leke |

Klasi C/D+cap. E-mail: redi.hylviu@yahoo.com, Adresa: Rruga sekondare, autostrada Tirane Durres, km 2

Botuar më 20/11/2019
40.000 leke

DADO NDIHMA PLUS

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 45.000 lek |

Arsimi: i larte - i mesem, Kriteret : minimalisht arsimi mesëm; mosha ideale 40 – 50 vjeç; eksperienca të mëparshme pune si dado dhe veçanërisht me fëmijë të sapolindur; besueshmëri; përkushtim; disponibilitet për suport në rastet kur familja ka nevojë, + 1 vit ne sherbim kujdestarie per femije, 40 - 50 vjec, nr. fëmijëve : 1grupmosha fëmijës : bebeorari punës : 10:00 – 20:00periodiciteti : e hënë – e shtunëkujdestari per femije, Tiranë

Botuar më 13/11/2019
45.000 lek

LAVAZHIER Lavazh Ring Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa baze + % (perqindje) |

Adresa: Zogu Zi, Ring Center

Botuar më 13/11/2019
Pagesa baze + % (perqindje)

BASHKEPUNETOR/E PUNË!!!Kompania “Greenlife “ në bashkepunim me kompanine nderkombetare “Carico”, lider ne fushen e mireqenies dhe shendetit ne tregun boteror Kerkon te punesoje 25

Paga: Page baze 26 000 -40 000 (perfshire siguracionet) ne varesi te pozicioneve! |

Ne fushen e marketingut,konsulences, menaxhimit dhe promocionit. ? hapesire per grupmoshen 20-45 vjec!? serioze dhe ambicioze per karriere dhe para!? arsimi i mesem i detyruar!? i larti perben prioritet!? kushte komode pune!? trajnime nderkombetare ne fushat perkatese!? orare fleksibel!? bonuse ditore!? bonuse javore!? bonuse mujore me te mirat ne treg!te interesuarit te rezervojne intervisten ne: 0676656656, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Godina nr.32, ish bllok, Tirane.

Botuar më 12/11/2019
Page baze 26 000 -40 000 (perfshire siguracionet) ne varesi te pozicioneve!

SHPERNDARES QENDRA DIETIKE "SILHOUETTE" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist) me motorr. Kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Dibres, tek vila "Gold"

Botuar më 11/11/2019
e kenaqshme
)