Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET KARROCE INVALIDI

Shume pak e perdorur, me uturak

Botuar më 14/09/2018
18.000 leke

SHITEN RROBA TE REJA DHE TE PERDORURA

Me shumice. Lloje dhe kategorite jane te ndryshme, per femije, te rritur, tapiceri. Origjina Europiane. Paketimet 20kg. Cilesia shume e mire. Cmimi per kg fillon nga

Botuar më 11/09/2018
650 leke

KARROCE INDVALIDI

Ne gjendje te mire. shume pak e Perdorur

Botuar më 10/09/2018
20.000 leke