Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

RR. “DIBRES”,

prane viles Gold, | 50 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private, sip, 50 M2, me hipoteke. (Aktualisht e dhene me qera 250 Euro). Jepet dhe per ndertim.

Botuar më 20/04/2018
60.000,00 euro

RR."SEFEDIN AGOLLI"

prane Fabrike se Miellit, Elbasan | 82 M2 | 35.000 Euro

Shitet shtepi private, 82 M2, me hipoteke

Botuar më 20/04/2018
35.000,00 euro

RRUGA POGRADEC-KORC

km 1 | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, kati I funksionon si Bar Restorant, i dyti pajisur per hotel, i treti per banim + garazh 35m²

Botuar më 20/04/2018
150.000,00 euro

RR."PJETER BUDI"

qytet Studenti, ish Shkolla Flabina, prane Kompleksit Ana, ne rruge Kryesore | 430 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip ndertimi, 430 M2, me 500m² sip toke. Me hipoteke

Botuar më 20/04/2018
350.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane ish Kombinatit Misto Mame | 267 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.totale ndertimi 415m², me hipoteke te trruallit dhe ndertimit, dhe sip.trrualli, 267 M2, kati I 2ap1+1+banjo,kati 2 3+1+2banjo me dritare+sallon dhe kuzhine me vehte, kati 3, 2 ap.1+1+tualet me driate+korridor+ballkon, Investim bashkohor, komunikim shkalle te brendshme

Botuar më 20/04/2018
300.000,00 euro

NE LUNDER, PRANE TEG-UT

Ne nje kompleks cilesor | 320 M2 | 510.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe teper cilesore, 4 dhoma, ndenje vec, gatim-ngrenie vec, garderobe, 3 banja, fitnes, studio, depo, verande e mbuluar, oborr 550 m2 i sistemuar, pergol, sistem ngrohje-ftohje me ciller, panel diellor. Parkim per 4 makina. Cmimi gjithe mobilimin teper cilesor. Me hipoteke, 320 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/04/2018
510.000,00 euro

PRANE SHESHIT “AVNI RUSTEMI

TE PAZARI I RI | 102 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile (bashkangjitur) 2 kate, 2 dhoma, gatim-ngrenie-ndenje, 2 banja, toke 116 m2. Parkim. Me hipoteke, 102 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/04/2018
220.000,00 euro

NE HAMALLAJ,

GJIRI I LALZIT | 132 M2 | 175.000 Euro

Ne nje kompleks cilesore, Vile dy kate ne ndertim e siper, 2+1+1+2banjo+verande, toke 430 m2. Perfundon Dhjetor 2018, 132 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/04/2018
175.000,00 euro

TE GJIRI I LALZIT

NE KOMPLEKSIN “LURA 1” | 112 M2 | 120.000 Euro

Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, 30 m2 verande + 150 m2 toke. Me hipoteke, 112 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/04/2018
120.000,00 euro

TE GJIRI I LALZIT

NE KOMPLEKSIN “LURA 2” | 188 M2 | 175.000 Euro

Shitet e sapo perfunduar:Vile cilesore, kati I - 2 dhoma+gatim-ngrenie-ndenje+banjo, kati II - 2 dhoma+banjo+verande, oborr 150 m2. Me hipoteke, 188 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 20/04/2018
175.000,00 euro