Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

SHITET BIZNESI LOKAL NATE “PULSE CLUB”

Biznes I ngritur prej nje viti, klientele e rregullt, e kompletuar totalisht me kushte bashkohore., Unaza e Re, Rr. “Mikel Maruli”

Botuar më 18/03/2018
25.000,00 euro

SHITET FARMACI

E kompletuar dhe e konsoliduar ne pune, rruga 3 deshmoret, yzberisht

Botuar më 16/03/2018

SHITET BIZNES I NJE PICERIE, TOTALISHT I KOMPLETUAR ME TE GJITHA PAISJET,

Me klientele dhe pune te ngritur prej 2 vitesh., Adresa: Prane Fizikes Berthamore

Botuar më 16/03/2018
4.500,00 euro

SHITET AKTIVITETI INTERNET & KANCELARI

Gjendja: shume e mire, Shitet Internet dhe kancelari, ne gjendje pune,14 pc,fotokopje, printer, skaner, telefon voip, shitet per arsye emigrimi.Rr Nikolla Lena 108, 15 m nga Rr.Myslym Shyri

Botuar më 16/03/2018
3.000,00 euro

DURRES, SHITET AKTIVITETI I NJE BOTIQUE

Me veshje klasike per femra dhe per meshkuj.

Botuar më 16/03/2018

SHITET BIZNESI PICERI ZGARE

Biznes i ngritur prej dy vitesh, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme, Rr. "Mikel Maruli", tek Astiri

Botuar më 16/03/2018

SHITET AKTIVITETI BUTIK

Me veshje per femra, klientele te ngritur, rruga Bardhylne kryqezim tek spitali

Botuar më 15/03/2018
300.000 leke

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Sip.brendshme 70m², ambient I jashtem 50m, I kompletuar, Rr. “Foto Xhavella”, Astiri

Botuar më 15/03/2018

SHITET AKTIVITET ME VEGLA PUNE (INDUSTRIALE),

Biznes dhe klientele te ngritur nga viti 2000. Shitet per arsye emigrimi 50% me pak se vlera reale

Botuar më 15/03/2018

OKAZION! SHITET BIZNESI KOPESHT DHE ÇERDHE, AKTUALISHT NE PUNE, ME KAPACITET MAKSIMAL ME 50 FEMIJE TE REGJISTRUAR!

Shitet bashke me ambientin. I pajisur me liçense per ushtrim aktiviteti. Kati I banim ne pallat te ri, sip. 230m², me hipoteke, Adresa: Kompleksi Garden City, prane ktheses se Kamzes

Botuar më 15/03/2018
180.000,00 euro