Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

SHES VILE TEK KODRA E PRIFTIT. ME HIPOTEKE.

NE ZONEN E SHKOLLES MREKULLIA | 330 M2 | 155.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe me si trualli 330m², si ndertimi, 320 M2, bosh, gjendja: shume e mire, kati 3 ne proces legalizimi, 2 katet e tjera me hipoteke. Mundesi kembimi me apartament 1+1 ne xhamllik, porcelan, kinostudio plus pjesa tjeter pagese cash., 330 M2, totali i kateve 3, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 23/04/2018
155.000,00 euro

DURRES

Rrashbull | 96 M2 | 56.000 Euro

Shitet shtepi private, me hipoteke, 96 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, e ndertuar ne vitin 2013 me te gjithe parametrat bashkohore + 400 m toke, mundesi edhe per dy kate te tjera

Botuar më 23/04/2018
56.000,00 euro

KOMBINAT

KOMBINAT | 350 M2 | 190.000 Euro

Ne Kombinat shitet Vile 350m2 me cmim Okazion . Cmimi i Viles ulet nga 250000 ne 190000 euro . Vila shitet e kompletuar sic eshte dhe organizohet ne 3 kate +oborr+2 garazhde . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme . Disponon dokumentacion te plote hipotekor, 350 M2, 2 banjo, i mobiluar, Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0696484888 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar më 23/04/2018
190.000,00 euro

YRSHEK

YRSHEK | 500 M2 | 130.000 Euro

Yrshek shitet Vile e kompletuar e nje stili Amerikan me cmim super Okazion . Vila ka 2 kate+papafingo , nje oborr te madh te mbjell me peme dhe lule qe te ofron nje relax te vertete , ka garazhd ,me nje siperfaqe totale 500 m2 . Disponon dokumentacion te plote hipotekor ., 500 M2, 2 banjo, i mobiluar, Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme . - Mei Realty

Botuar më 23/04/2018
130.000,00 euro

NIKEL, FUSHE-KRUJE

1.8KM NGA RRUGA NACIONALE | 2.000 M2 | 95.000 Euro

Shitet Vile e re 2 katshe dhe vreshte 2000m2., 2.000 M2, bosh, gjendja: e re, Vila dhe vreshti jane te rrethuara me mure. Me garazh dhe magazine 100m2. Me hipoteke. Shume e pershtatshme per dy familje, pasi kane shkalle me vete.Jo agjensi Imobilare.

Botuar më 23/04/2018
95.000,00 euro

TEK "ALI DEMI",

RR. "DHIMITER KAMARDA", | 240 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi e vjeter private, sip. totale, 240 M2, 1 banjo, dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 23/04/2018
85.000,00 euro

KODER KAMEZ

50m nga Karburant Taku | 190 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile, 190 M2, 3 ambjente, 3 banjo, 3 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/04/2018
150.000,00 euro

RRUGA VEHBI HOXHA

prane vilave Amerikane, 10 minuta larg Fakultetit Ekonomik | 310 M2 | 500.000 Euro

Shitet vile, 310 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, sip. nderteses 125 M2, kati 2 i mobiluar ,kati 1 pjeserisht i mobiluar, secili kat ka hyrje me vete , shitet ose jepet me qera 1000euro/muaj E hipotekuar.

Botuar më 23/04/2018
500.000,00 euro

RRUGA ZANA FLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 23.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me hipotek

Botuar më 23/04/2018
23.000.000 leke

RRUGA IDRIZ DOLLAKU

afer burgut te grave | 295 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe +papafingo me cati, 295 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, secili kate 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, verande+banjo,me oborr te shtruar dhe te rregulluar me peme dhe vend parkimi per 4-5 makina, sip. total trualli 395m².

Botuar më 23/04/2018
250.000,00 euro