Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

SHES BIZNESIN BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, Shes biznesin bar kafe, Mbrapa stadiumit "Dinamo" ngjitur me drejtorine e pergjithsme te tatimeve

Botuar më 22/03/2018
6.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI I NJE BAR KAFEJE

Me klientele te ngritur, e kompletuar. shitet per arsye emigrimi, Rr."Kongresi Manastirit", 30m nga Xhamia Xhura

Botuar më 21/03/2018
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Me klientele te ngritur. Funksional prej 3 vitesh. 50m² ambjent i brendshem+ verande 70m², Zona Vasil Shanto

Botuar më 20/03/2018
3.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Bar kafe, 15 vite i ngritur si biznes, 90 m², me sip.te shfrytezueshme jasht mbi 100 m², xhiro e kenaqshme, Ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 20/03/2018
7.800,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Me klientele te ngritur. Te telefonojne persona serioz, Afer Gjykates

Botuar më 20/03/2018

JEPET ME QERA PICERI FAST FOOD

Biznes i ngritur, pajisje te perfshira + motorri per shperndarje, klientel e rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, Unaza e re, Kompleksi Fratari

Botuar më 20/03/2018
50.000 leke

SHITET BIZNES FUNKSIONAL "BAR KAFE"!!

Me pune dhe klientele te sigurte, aktualisht ne pune, xhiro ditore e konsiderueshme. Adresa: Ambjenti ndodhet midis Pazarit te Ri dhe ATSH-s

Botuar më 20/03/2018
10.000,00 euro

DYQAN ME QERA

Gjendja: shume e mire, Jepet dyqani me qera 25m2 ne rr.Hoxha tasim shume prane Pazarit, Dyqani eshte shume i aksesushem nka kalimtaret., RR.HOXHA TASIM ,100 MBI PAZARIN E RI

Botuar më 19/03/2018
250.000 leke/muaj

OKAZION SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, Okazion, shitet biznesi butik per femra buze rruge te rruga Bardhyl, Tirane vetem 4300 euro.Veshje te te gjitha stineve te ardhura nga jashte, 4 manekina, rrafte mbajtese rrobash., Rruga bardhyl perball boka caffe

Botuar më 19/03/2018
4.300 euro

SHITET AKTIVITETI ZGARE RESTORANT

Funksional me klientele, Rr. Komuna parisit

Botuar më 19/03/2018
1,00 euro