Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

SHITET BILARDO SNOOKER

Permasa 1.5x3m, kasa dru lisi, cope e re origjinale qe nderrohet per here te pare, elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/03/2018
2.000,00 euro

BICIKLETE UNIVEGA 26'

Biciklete 26', me pjese Shimano STX, rrota e perpame me sustacion, pjata e rrotes se mbrapme me 8 marshe, trup alumin, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/03/2018
10.000 leke

TIRANE, SHES GOMONE BAT 4.85M 3.400 EURO

Shes gomone BAT 4.85m te gjate e paisur me dy motore kryesori Envirude 40 kuaj fuqi dhe nje rezerve i vogel i ri shun feng(kopje e jamahas) 2,5 kuaj fuqi. doc te rregullta, tirane, gjendja: e mire

Botuar më 19/03/2018
3.400,00 euro

SHITET BICIKLETE MOUNTAIN BIKE

Modeli Giant e perdorur ngjyra e bardhe goma 26

Botuar më 16/03/2018
650,00 euro