Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar. Me eksperience pune 12 vjecare., Tirane

Botuar më 22/03/2018

KERKOJ NJE BABYSITTER

Per 3 muaj per nje femije 1-vjec ne Gjermani.Periudha 12.04-12.07.2018Ofroj strehim, ushqimin, bileten e avionit, pagese 1000 Euro/3 Muaj

Botuar më 22/03/2018

BEJME: RIPARIME, MONTIME

- ÇMONTIME KUZHINASH DHE DHOMA GJUMI. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE:

Botuar më 22/03/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM, SI SPECIALIST BULMETI PER BAXHO QUMESHTI,

Me eksperience pune shume vjeçare ne kete zanat, kerkoj te punesohem si Baxhoxhi.

Botuar më 22/03/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si Sanitare ne Lloto sport, zyre, shkalle pallati etj, vetem 2-3 ore ne dite

Botuar më 21/03/2018

KERKOJ TE PUNESOJE

Kujdestare per femije 14 mujsh. Puna 3 dite ne jave. Te beje edhe pastruesen, Tek kopshti Zoologjik

Botuar më 20/03/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE, ORARI 08:00 - 16:00,

E Diela pushim, paga shume e mire., Adresa: Prane Gjykates se Shkalles se Pare te Tirane

Botuar më 20/03/2018

KERKOJ TE KUJDESEM PER NJE ZONJE TE MOSHUAR,

Kam ekspeience pune. Per me teper lutemi kontaktoni ne

Botuar më 20/03/2018

KURSE PARA, KOHE, JETO PA STRES!!! VETEM ME 50 LEKE/DITE KOMPANIA E SIGURIMEVE

SHERBIM 24H VETEM ME 50 LEKE VETEM PER QYTETIN E TIRANES!!!, Adresa: Rr. “Jordan Misja", prane Arkives se Shtetit

Botuar më 20/03/2018
50 leke

KERKOHET MESUES/E PER LENDEN ME ZGJEDHJE TEKNOLOGJIA KLASA12

Per provimet e matures, Prane gjimnazit Petro Nini. Te iunteresuarit te kontaktojne ne nr 0674425990

Botuar më 20/03/2018