Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Top

SHITET BIZNESI LOKAL NATE “PULSE CLUB”

Biznes I ngritur prej nje viti, klientele e rregullt, e kompletuar totalisht me kusht...

Botuar më 18/03/2018
25.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNESI KOPESHT DHE ÇERDHE, AKTUALISHT NE PUNE, ME KAPACITET MAKSIMAL ME 50 FEMIJE TE REGJISTRUAR!

Shitet bashke me ambientin. I pajisur me liçense per ushtrim aktiviteti. Kati I bani...

Botuar më 15/03/2018
180.000,00 euro

SHITET RESTORANT MODERN ME PAJISJE SUEDEZE

Gjendja: shume e mire, Okazion, 68 m², klientel e rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, shitet i gjithe objekti ose shitet vetem biznesi, (shitet per arsye emigrimi), Rruga Spiro Moisiu, prane qendres tregtare te biznesit

Botuar më 23/03/2018

SHITET BIZNESI BAR KAFE PASTICERI

Ose pajisjet vec e vec, Shkolla e Baletit, perball Hotel Pik Loti

Botuar më 23/03/2018
10.000,00 euro

SUPER OFERTE!! SHITET AKTIVITETI I BAR KAFE,

Totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, biznes dhe klientele te ngritur prej vitesh, me nje xhiro te konsiderueshme. Shitet per arsye familjare., Rr. "Ura".

Botuar më 23/03/2018
8.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNESI KLINIKE DENTARE+LABORATOR,

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme., Rr. “Teleferikut”, prane Tirana TV, Zona Freskut

Botuar më 23/03/2018
7.000,00 euro

SHES BIZNESIN BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, aktualisht ne gjendje pune. Lokali ka siperfaqe 60m2 brenda dhe 70m2 verande jashte. I rregulluar dhe ne gjendje shum te mire., Mbrapa stadiumit dinamo, ngjitur me drejtorine e pergjithshme te tatimeve

Botuar më 22/03/2018
6.000,00 euro

SHES BIZNESIN BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, Shes biznesin bar kafe, Mbrapa stadiumit "Dinamo" ngjitur me drejtorine e pergjithsme te tatimeve

Botuar më 22/03/2018
6.000,00 euro

SHITET AKTIVITETI I NJE BAR KAFEJE

Me klientele te ngritur, e kompletuar. shitet per arsye emigrimi, Rr."Kongresi Manastirit", 30m nga Xhamia Xhura

Botuar më 21/03/2018
5.000,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Me klientele te ngritur. Funksional prej 3 vitesh. 50m² ambjent i brendshem+ verande 70m², Zona Vasil Shanto

Botuar më 20/03/2018
3.000,00 euro

SHITET BIZNESI

Bar kafe, 15 vite i ngritur si biznes, 90 m², me sip.te shfrytezueshme jasht mbi 100 m², xhiro e kenaqshme, Ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 20/03/2018
7.800,00 euro

SHITET BIZNESI BAR KAFE

Me klientele te ngritur. Te telefonojne persona serioz, Afer Gjykates

Botuar më 20/03/2018