Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

NIKEL, FUSHE-KRUJE. 1.8KM NGA RRUGA NACIONALE

Prane Qendres se Nikles | 2.000 M2 | 95.000 Euro

Vile 2 katshe moderne bashke me 2000 m2 vreshta ne prodhim. Vila dhe vreshti jane te rrethuara me mure. Me garazh dhe magazine 100m2. Me hipoteke. Shume e pershtatshme per dy familje, pasi kane shkalle me vete., 2.000 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Zona eshte teper e qete dhe panaromike. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 22/03/2018
95.000,00 euro

SHES VILE TEK KODRA E PRIFTIT. ME HIPOTEKE.

NE ZONEN E SHKOLLES MREKULLIA | 330 M2 | 155.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe me si trualli 330m², si ndertimi, 320 M2, bosh, gjendja: shume e mire, kati 3 ne proces legalizimi, 2 katet e tjera me hipoteke. Mundesi kembimi me apartament 1+1 ne xhamllik, porcelan, kinostudio plus pjesa tjeter pagese cash., 330 M2, totali i kateve 3, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 22/03/2018
155.000,00 euro

RRUGA FORTUZI

Rruga Fortuzi | 536 M2 | 750.000 Euro

Shtepi 4 Kateshe me hipokete. 4 Apartamente secili 134m² me rreth 400m² oborr, 536 M2, 4 ambjente, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/03/2018
750.000,00 euro

SHIJAK

Lagjia Popullore ( Pashabej ) | 340 M2 | 90.000 Euro

Shes shtëpi dy katërshe + dyqan. Siperfaqja truallit 500 m2. Dyqan 70 m2 + banjo., 340 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 6 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/03/2018
90.000,00 euro

KAMEZ, PERBALLE BASHKISE,

rruga Rilindja, | 105 M2 | 120.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. banimi, 105 M2, kati I garazh, kati II dhe III banim, me termoizolim, oborr 240m². Me hipoteke

Botuar më 22/03/2018
120.000,00 euro

RR. BESIM ZYMA

perballe Spitalit Pediatria QSUT | 100 M2 | 190.000 Euro

Shitet shtepi private, 251 m² sip totale dhe 100 m² sip banimi, 100 M2, 2 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, oborr, me certifikate pronesie

Botuar më 22/03/2018
190.000,00 euro

VORE,

lagja Muçaj | 250 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi 3 kateshe karabina, 250 M2, dokumenta te hedhura per legalizim

Botuar më 22/03/2018
100.000,00 euro

KAVAJE

QERRET | 330 M2 | 280.000 Euro

Shitet vile, 330 M2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 2 kate banim, perkatesisht kati I dhe II i banimit, 2 sallone ne katin e pare dhe te dyte, 3 Dhoma Gjumi, ballkone te cilet rrethojne vilen

Botuar më 22/03/2018
280.000,00 euro

LAPRAKË

te rrethi | 580 M2 | 120.000 Euro

Shitet Vile, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/03/2018
120.000,00 euro

RRUGA XHEBRAHIMI

Selit 2 | 289 M2 | 235.000 Euro

Vile 3 Kate. Organizohet ne katin 0 parkim 100m2 per dy automjete dhe depo . Kati i pare i banimit perbehet nga 3 dhoma , 1 dhome ndenjeje 1 ambient gatimi i vecuar 1 dhome ndenje dhe sobe druri dhe nje tualet.Kati i dyte i banimit organizohet ne 3 dhoma gjumi njera me tualet bashke dhe me 1 ambient qe sherben si garderop.Vila ka nje siperfaqe prej 289 m/2 totale dhe nje, 289 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/03/2018
235.000,00 euro