Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

INSITUT,

koder Kamez, | 200 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet shtepi 2 kateshe, me sip. per secilin kat 70m², sip. toke, 200 M2, dokumenta te rregullta

Botuar më 25/04/2018
5.500.000 leke

KOMPLEKSI DINAMO

mbrapa shkolles Guines | 1.578 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet vile, 1.578 M2, totali i kateve 4, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, ndertim i 10 viteve te fundit, dokumentacion i rregullt

Botuar më 25/04/2018
1.500.000,00 euro

LAPRAKË

te rrethi | 580 M2 | 120.000 Euro

Shitet Vile, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2018
120.000,00 euro

RR. "JORGJIA TRUJA",

qyteti studenti, mbrapa godines 19 | 26 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsioniere ne nje shtepi private, 26 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per studente ose cift

Botuar më 25/04/2018
17.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

poshte pallatit te brigadave | 64 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/04/2018
18.000 leke

KODER KAMEZ,

banesa nr.34, | 100 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet shtepi private 1-kateshe, 100 M2, me hipoteke, me oborr dhe me bahçe

Botuar më 25/04/2018
7.000.000 leke

RR. "ALI DEMI",

NË SHKOZË | 140 M2 | 80.000 Euro

Shitet shtëpi private 2-katëshe, 140 M2, 9 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, me 2 dyqane, vend për parkim, oborr 700m². Brenda nje muaj merret hipoteka

Botuar më 25/04/2018
80.000,00 euro

DURRES, PLAZH, TEK PISTA ILIRIA,

ngjitur me Kavalishencen, | 60 M2 | 120.000 Euro

Shiten 2 hyrje 2+1/secila ngjitur me njera-tjetren ne shtepi private me hipoteke, sip. per secilen, 60 M2, kati 1, oborr me gjelberim, me sip. toke te lire 160m². Me hipoteke.

Botuar më 25/04/2018
120.000,00 euro

PRANE RRUGES SE VALIASIT,

tek kthesa e "Shpresa Al" | 144 M2 | 68.000 Euro

Shitet vila 2-kateshe, kati I i rregulluar dhe i kompletuar, kati II i parregulluar. Toka me Hipoteke. Jepet dhe me qera ose nderrohet me hyrje apartamenti, 144 M2, 2 ambjente, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/04/2018
68.000,00 euro

RRUGA THANAS ZIKO,

AFER GJIMNAZIT | 160 M2 | 192.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, 160 M2, 3 ambjente, 6 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke me rivleresim, kati i I per biznes

Botuar më 24/04/2018
1.200,00 euro/m2