Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

Njoftime Top

21 DHJETORI

mbrapa ish Uzines Enver | 700 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambient biznesi per magazine, I kompletuar me rafte, zyre te kompletua...

Botuar më 22/03/2018
1.500,00 euro

RR. "KOMUNA PARISIT"

prane Qendres Kristal, Firma Paitoni | 115.6 M2 | 98.260 Euro

Shitet 2+1+2banjo+ballkon, 115.6 M2, kati 5 banim, me ashensor, bosh, apartamant I ri...

Botuar më 22/03/2018
850,00 euro/m2

OKAZION! PAZARI RI, BUZE RRUGES KRYESORE

perballe Optika Romes, Rr. "Hoxha Tahsim" | 80 M2 | 83.000 Euro

Shitet ap.3+1+2banjo, kati V (jo i fundit), e kompletuar totalisht me kushte bashkeko...

Botuar më 22/03/2018
83.000,00 euro

SHITET AP. ME ÇMIM OKAZION!! RRUGA TELEFERIKUT, NE PALLAT TE RI TE PERFUNDUAR

dhe me lulishte perpara, | 85.8 M2 | 43.000 Euro

Shitet 2+1 e adoptuar ne 1+1, sip, 85.8 M2, + verande 10m², ashensor, kati i fundit ...

Botuar më 22/03/2018
43.000,00 euro

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qera objekt 2+bodrum, sip., 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar tota...

Botuar më 20/03/2018
3.200,00 euro

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES (BAJRAM CURRI)

pallati perballe shkolles Bashkuar | 62 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet ap. 2+1, 62 M2, kati 3, bosh, me 2 ballkone (nje nga lindja dhe nje nga perend...

Botuar më 19/03/2018
6.500.000 leke

OKAZION! PLAZH ILIRIA DURRES

pozicion fantastik prane detit | 180 M2 | 195.000 Euro

Shitet lokal mbjente tregtare, te ndara ne 3 dyqane, me sheshe te shfrytezueshme perp...

Botuar më 19/03/2018
195.000,00 euro

RRUGA TAULANTIA, PERBALLE "SFINKSIT"

ndodhet ne shetitoren e re. 50 metra nga pista, ngjitur me pedonalen, Durres | 116 M2 | 89.320 Euro

Shitet 2+1 por lehtesisht i modifikueshem ne 3+1, 116 M2, 2 ambjente, kati 9, totali ...

Botuar më 15/03/2018
770,00 euro/m2

UNAZA E RE

prane 2 Palmave | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 2 tualete, me fasad xhami nga rruga kryesore, me dy hyrje dalje,...

Botuar më 15/03/2018
500,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

perballe Benzit | 280 M2 | 55.000 Leke

Perballe Benzit, jepet me qera ambient, 280 M2, me tualet, parkim perpara 200m (qe hy...

Botuar më 13/03/2018
55.000 leke

KINOSTUDJO

50m siper restorant Freskut | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi 2+1, 120 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Hyrje pallati, kati i trete. E patinuar. Shitet (500 euro/m), cmimi i qerase

Botuar më 22/03/2018
25.000 leke/muaj

RRETH RROTULLIMI SHKOZET, RRUGA DYTESORE DURRES.

3 minuta nga rruga kryesore | 300 M2 | 2.700.000 Leke

Ne nje zone mjaft te preferuar, dhe vetem per aresye emigrimi, shitet nje shtepi ne ndertim me 300 m2 truall. Shtepia eshte ndertuar karabina dhe eshte pa solete. Jo agjensi imobilare., 300 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/03/2018
2.700.000 leke

200 M NGA ISH HOTELI OFICEREVE, TEK RRUGA URA. RRUGA MYSLYM KETA

RR. KOLE ASHTA | 300 M2 | 45.000 Leke

Disponoj per qera kapanon te larte 3.2m Kati pare faktik., Mund te perdoret per aktivitete fason ose mobileri, magazinim etj, 300 M2, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Siperfaqja mund te shkoje deri ne 540m2, por qe kane nevoje per ristrukturim catie. Ndersa 300m2 jane te rregullta. Mund te shfrytezohet per cdo lloj biznesi

Botuar më 22/03/2018
45.000 leke/muaj

MBRAPA UET

Prane policise bashkiake | 120 M2 | 370 Euro

Jepet me qira apartament me nje organizim me nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon. Orjentimin e ka nga jug-lindja dhe ka nje ndricim natyral gjate gjith dites. Ndodhet ne katin e 11 ne gjendje shum te mire. Eshte totalisht i mobiluar dhe i ploteson te gjitha, 120 M2

Botuar më 22/03/2018
370,00 euro

NIKEL, FUSHE-KRUJE. 1.8KM NGA RRUGA NACIONALE

Prane Qendres se Nikles | 2.000 M2 | 95.000 Euro

Vile 2 katshe moderne bashke me 2000 m2 vreshta ne prodhim. Vila dhe vreshti jane te rrethuara me mure. Me garazh dhe magazine 100m2. Me hipoteke. Shume e pershtatshme per dy familje, pasi kane shkalle me vete., 2.000 M2, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Zona eshte teper e qete dhe panaromike. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 22/03/2018
95.000,00 euro

APARTAMENT 4+1 NE LAPRAKE

Prane spitalit ushtarak | 130 M2 | 90.000 Euro

Shes apartament modern 4+1+2banjo+2koridore+2ballkone. E mobiluar. Apartament i shkelqyer. Kati i 6-te, i fundit. Pa ashensor. Me hipoteke,, 130 M2, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 22/03/2018
90.000,00 euro

TEK VILAT AMERIKANE,

Rr. 3 Vellezrit Kondi, | 350 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Vile 3+1+koridor+1banjo+depozite uji+oborr. Vila eshte e rrethuar dhe me ambjent mjaft te kendeshem. Dhoma e pritjes dhe guzhina plotesisht mobiluar. Dhoma e ciftit e mobiluar cilesisht.Sip. brendeshme 150m2, 350 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Te gjitha dhomat kane kondicioner. Jepet per afat te gjate. Qera perfundimtare 300 Euro. Garancia 350 Euro. Vetem per familje. Preferohen te huaj. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 22/03/2018
300,00 euro/muaj

TEK VILAT AMERIKANE

Rruga 3 vellezerit Kondi | 300 M2 | 300 Euro

Jepet me qera qera Vile 3+1+koridor+1banjo+depozite uji+oborr. Vendparkim per 4 makina. Vila e rrethuar. Garanci nje qera mujore., 300 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imobilare

Botuar më 22/03/2018
300,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

QENDRA GLOBE | 202 M2 | 1.200 Euro

Jepet ambjent per zyra apo call center. Me kushte te shkelqyera. Ka sherbyer per Call Center dhe ka mobilim per Call Center ose aktivitete te tjera, si zyra kompanie etj, 202 M2, kati 2, totali i kateve 6, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Mund edhe te shitet me cmim 2000 euro/m2. Eshte me hipoteke. Jo Agjensi Imobilare.

Botuar më 22/03/2018
1.200,00 euro/muaj

PERBALLE INSTITUTIT HARRY FULLZ,

KOPSHTI FEMIJEVE NR.39. JO NE RRUGE KRYESORE | 93 M2 | 148.800 Euro

Shitet dyqan i cili aktualisht eshte me qera si lloto sporti., 93 M2, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 22/03/2018
1.600,00 euro/m2