Gazeta Celesi - Kush njofton gjen!

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

prane 2 Palmave | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 2 tualete, me fasad xhami nga rruga kryesore, me dy hyrje dalje,...

Botuar më 25/03/2018
500,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE DURRES

perballe Benzit | 280 M2 | 55.000 Leke

Perballe Benzit, jepet me qera ambient, 280 M2, me tualet, parkim perpara 200m (qe hy...

Botuar më 23/03/2018
55.000 leke

21 DHJETORI

mbrapa ish Uzines Enver | 700 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambient biznesi per magazine, I kompletuar me rafte, zyre te kompletua...

Botuar më 22/03/2018
1.500,00 euro

RR. "KOMUNA PARISIT"

prane Qendres Kristal, Firma Paitoni | 115.6 M2 | 98.260 Euro

Shitet 2+1+2banjo+ballkon, 115.6 M2, kati 5 banim, me ashensor, bosh, apartamant I ri...

Botuar më 22/03/2018
850,00 euro/m2

OKAZION! PAZARI RI, BUZE RRUGES KRYESORE

perballe Optika Romes, Rr. "Hoxha Tahsim" | 80 M2 | 83.000 Euro

Shitet ap.3+1+2banjo, kati V (jo i fundit), e kompletuar totalisht me kushte bashkeko...

Botuar më 22/03/2018
83.000,00 euro

MBRAPA TEGUT

ngjitur me shtypshkronjen Pegi | 1.200 M2 | 3.200 Euro

Jepet me qera objekt 2+bodrum, sip., 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar tota...

Botuar më 20/03/2018
3.200,00 euro

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES (BAJRAM CURRI)

pallati perballe shkolles Bashkuar | 62 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet ap. 2+1, 62 M2, kati 3, bosh, me 2 ballkone (nje nga lindja dhe nje nga perend...

Botuar më 19/03/2018
6.500.000 leke

OKAZION! PLAZH ILIRIA DURRES

pozicion fantastik prane detit | 180 M2 | 195.000 Euro

Shitet lokal mbjente tregtare, te ndara ne 3 dyqane, me sheshe te shfrytezueshme perp...

Botuar më 19/03/2018
195.000,00 euro

UNAZA E RE

mbrapa Astirit | 520 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera dyqan, 520 M2, ambjent i ri, i pershtatshem per call-center, palester, klinika etj. 3 ane vetrate xhami 1 ane mur, pamje nga rruga kryesore, 4m i larte

Botuar më 25/03/2018
2.000,00 euro

SIPER CASA ITALIAS

shitet | 73 M2 | 43.800 Euro

1+1, kati II banim, 73 M2, e mobiluar, pallat I ri, punime ekstra, me hipoteke, me garazhd 16m². sistem ngrohje. Shtepia shitet me ose pa garazhd.

Botuar më 25/03/2018
600,00 euro/m2

BULEVARDI BLU KAMEZ

shitet 1+1+dhome gatimi | 69 M2 | 3.500.000 Leke

Pallat I ri, kjati V, 69 M2, me hipoteke, me ashensor.

Botuar më 25/03/2018
3.500.000 leke

ARTAN LENJA

banesa nr.50 | 195 M2 | 150.000 Euro

Shitet 3+1 kati dyte dhe 1+1 kati 3, 195 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/03/2018
150.000,00 euro

OKAZION!! GOLEM VIJE E PARE

KOMPLEKS REZIDENCIAL I SAPO NDERTUAR | 250 M2 | 150.000 Euro

SHITEN AP. 1+1, 2+1 OSE 3+1. AMBIENT PER FEMIJE, PARKIM NENTOKE, BUZE DETIT, PUNIME TEPER CILESORE, DYER DHE DRITARE PLASTIKE PVC, GRANIT NATYRAL, TERMOIZOLIM, ETJ. ÇMIME TEPER TE FAVORSHME APARTAMENTET JANE ME HIPOTEKE, FILLON NGA 75.5 M² DERI NE, 250 M2, CMIMET FILLOJNE NGA

Botuar më 25/03/2018
600,00 euro/m2

UNAZA E RE

prane 2 Palmave | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera dyqan, 2 tualete, me fasad xhami nga rruga kryesore, me dy hyrje dalje, lartesia 5m, I pershtatshem per çdo lloj biznes,, 150 M2, Bar Restoran, banke, zyra, dyqane te ndryshme etj si dhe dhe 40m². 20.000 leke. Cmimi i dyqanit 150m perfshire dhe garazhin

Botuar më 25/03/2018
500,00 euro

TEK QENDRA KRISTAL

rr. "Medar Shtylla" | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament, 110 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, Kati I banim,

Botuar më 25/03/2018
400,00 euro/muaj

RR. “FERIT XHAJKO”,

perballe restorant Durresit, | 70 M2 | 49.000 Euro

Shitet 2+1, 70 M2, kati 1, me hipoteke.

Botuar më 25/03/2018
700,00 euro/m2

KODRA E DIELLIT

ne afersi te Eleonores | 90 M2 | 63.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 3, me hipoteke

Botuar më 25/03/2018
700,00 euro/m2

UNAZA E RE

mbrapa tirana Bank | 90 M2 | 40.500 Euro

Shietet 1+1, 90 M2, kati 8, ashensor

Botuar më 25/03/2018
450,00 euro/m2