Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bar lounge piceri Almont Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Femer ose Mashkull, Adresa: Tek komuna e parisit afer me qendren Kristal

Botuar më 18/06/2018
e kenaqshme

Bar Kafe Non Stop Kërkon të punësojë Kamariere

Femer. Orari 6.30 deri 18.30 dhe 18.30-6.30. Pagesa per 12 ore sipas kontrates se punes. Mosha 20-40 vjeç, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 18/06/2018

Bar Kafe Non Stop Kërkon të punësojë Banakiere

Femer. Orari 6.30 deri 18.30 dhe 18.30-6.30. Pagesa per 12 ore sipas kontrates se punes. Mosha 20-40 vjeç, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 18/06/2018

Bar Moulin Kërkon të punësojë Barist

Profesionist. Me eksperience pune. Kushte te mira pune dhe page te kenaqshme, Adresa: Bulevardi Zhan Dark, tek Brryli, mbi big market

Botuar më 18/06/2018

Bar Moulin Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Kushte te mira pune dhe page te kenaqshme, Adresa: Bulevardi Zhan Dark, tek Brryli, mbi big market

Botuar më 18/06/2018

Bar Moulin Kërkon të punësojë Sanitare

Kushte te mira pune dhe page te kenaqshme, Adresa: Bulevardi Zhan Dark, tek Brryli, mbi big market

Botuar më 18/06/2018

Bar Dialog Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Adresa: Rr. Sokrat Miho, tek Vila L

Botuar më 18/06/2018

Bar Dialog Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Sokrat Miho, tek Vila L

Botuar më 18/06/2018

BAR KAFE KRISTAL Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga: e kenaqshme + siguracione |

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Muhamed Gjollesha, perballe inxhinierise se ndertimit, ne rruge kryesore

Botuar më 18/06/2018
e kenaqshme + siguracione

Inpulse Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek kompleksi Dinamo

Botuar më 18/06/2018
E kenaqshme