Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Artisti Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Te afte te perballojne fluksin, Tiranë, Adresa: Rr .”Teodor K...

Botuar më 11/07/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune.Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, pra...

Botuar më 10/07/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 10/07/2018

Bar Melina Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes

Botuar më 16/07/2018

Bar Melina Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes

Botuar më 16/07/2018

Bar Melina Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes

Botuar më 16/07/2018

Bar New Living Kërkon të punësojë Pastruese

Paga 20.000 Leke + sigurime. Kushte te mira pune, Adresa: Tek Inxhinieria e Ndertimit, kompleksi Magnet

Botuar më 16/07/2018

BAR EBIS Kërkon të punësojë Kamarier

Mosha deri ne 30 vjeç. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Perballe ish ekspozites Shqiperia Sot, prane lulishte "1 Maji".

Botuar më 16/07/2018

BAR EBIS Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Perballe ish ekspozites Shqiperia Sot, prane lulishte "1 Maji".

Botuar më 16/07/2018

BAR KAFE ROAN Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Paga 22.000 Leke + sigurime. Puna me dy turne, Tiranë, Adresa: Rruga Gjon Kastrioti, Laprake

Botuar më 16/07/2018

DIAMOND CAFFE Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: 21 Dhjetori, tek Kryqezimi

Botuar më 16/07/2018

DIAMOND CAFFE Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Femer, me eksperience pune, Adresa: 21 Dhjetori, tek Kryqezimi

Botuar më 16/07/2018

Pune sezonale Korrik Gusht Kërkon të punësojë Punonjese

Vajza: Balerina, Kengetare, Amatore, profesioniste, sipermarresi siguron ushqim, fjetje, akomodim, paga 1200 Euro ne muaj plus bakshishe, Adresa: Tek Piaca, prane Cirkut te Tiranes

Botuar më 14/07/2018