Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bar New Living Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme, 3 ore paradite dhe 3 ore mbasdite, Adresa: Tek Inxhinieria e Ndertimit, kompleksi Magnet

Botuar më 21/06/2018

Zgara Al'Pazar Kërkon të punësojë Zgarist

Me eksperience pune. Orari Punes 15.00-24.00. Paga 40.000 leke+ siguracione, Adresa: Brenda Pazarit te Ri, Perballe me Markaten

Botuar më 21/06/2018

Coffee shop Kërkon të punësojë Kamariere

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire Leke |

Tiranë, Adresa: Rruga Perlat Rexhepi

Botuar më 21/06/2018
Paga: Shume e mire Leke

TIFFANY BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Paga 35000 leke., Tiranë, Adresa: Vaso Pasha perballe karburantit Alpet

Botuar më 20/06/2018

TIFFANY BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Paga 30000 leke., Tiranë, Adresa: Vaso Pasha perballe karburantit Alpet

Botuar më 20/06/2018

Bar kafe Kërkon të punësojë Kamarier/e

-Banakier/e ti bej te dyja pozicionet., Adresa: Ne fund te Rr. “Jordan Misja”, stacioni I fundit I autobuzit

Botuar më 20/06/2018

ZGARA TE PAZARI Kërkon të punësojë Pjatalarese

Te kete eksperience pune dhe ne banak, rroga 30.000leke + sigurime, transporti i garantar per turnin e dyte, orari 08.00-16.00 dhe 16.00-24.30. Mosha deri ne 45vjec, Tiranë, Adresa: Sheshi Avni Rustemi afer 9 katesheve

Botuar më 20/06/2018

Vila Gjuta Kërkon të punësojë Kamarier

Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Prane Liceut

Botuar më 20/06/2018

Shisha Loungeje Kërkon të punësojë Banakier/e

Mosha 21-35 vjeç, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane Intersport

Botuar më 19/06/2018

Shisha Loungeje Kërkon të punësojë Kamarier/e

Mosha 21-35 vjeç, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane Intersport

Botuar më 19/06/2018