Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Vila Gjuta Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Kushte te mira pune. Page e kenaqshme, Adresa: Prane Liceut

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Vila gjuta, kamarier

Botuar më 12/06/2018

Telefon