Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Urban Coffee Kerkon te punesoje per zgjerimin e stafit Hostes

Përshkrim

Pagese shume e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Unaza e Re

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Urban coffee kerkon te punesoje per zgjerimin e stafit, hostes

Botuar më 16/05/2018

Telefon