Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KAMARIER Select Bar

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Selvia

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Stazh Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Perballe Ekonomikut, pallati ManeTCI

Botuar më 17/11/2019
e kenaqshme

BANAKIERE BAR KAFE "LIBRI" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo.

Botuar më 16/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

KAMARIER BAR KAFE "LIBRI" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo.

Botuar më 16/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

KUZHINIERE Vila Tako Restorant Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Me pervoje ne kuzhinen tradicionale, Adresa: Rr. Gjin Bue Shpata, Vila Tako, prane shkolles Emin Duraku, Tiranë

Botuar më 16/11/2019
e kenaqshme

NDIHMES PASTICIER FURRE BUKE PASTICERI KASA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Femer/Mashkull), me ose pa eksperience pune, Adresa: Tek Liqeni, Tiranë

Botuar më 16/11/2019
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE PASTICERI KASA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Tek Liqeni, Tiranë

Botuar më 16/11/2019
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Kafe Ardi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga dhe kushte pune shume te kenaqshme, Adresa: Pazari I ri, ngjitur me dyqan EHW

Botuar më 16/11/2019
e kenaqshme

KAMARIER BAR CHICAGO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes mbrapa ish policise Bashkiake, Tiranë

Botuar më 16/11/2019
e kenaqshme

SPECIALISTE BYREKU Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Puna 4 ore ne dite. E shtune dhe e djele pushim. Puna paradite. Pagesa e kenaqshme., Adresa: Perballe Ministrise se puneve te jashtme

Botuar më 15/11/2019
e kenaqshme
)