Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BANAKIER/E Bar-Kafe ne ish fushen e Aviacionit Kërkon të punësojë

Paga: 43.000 leke te perfshira dhe sigurimet shoqerore |

Me eksperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Ish Fusha Aviacionit, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
43.000 leke te perfshira dhe sigurimet shoqerore

KAMARIER Bar-Kafe ne ish fushen e Aviacionit Kërkon të punësojë

Paga: baze 28.000 leke perfshij sigurimet shoqerore |

Me eksperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Ish Fusha Aviacionit, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
baze 28.000 leke perfshij sigurimet shoqerore

KUZHINIER/E Alkimia Lounge Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Per SNACK me eksperience pune , paga dhe kushtet e kenaqshme, Adresa: rruga e kosovareve, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
e kenaqeshme

KAMARIERE Alkimia Lounge Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Femer, me eksperience pune , paga dhe kushtet e kenaqshme, Adresa: rruga e kosovareve, Tiranë

Botuar më 21/10/2019
e kenaqeshme

BANAKIERE Bar Kafe Twitts Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Prane komisariatit 4, rruga Ura

Botuar më 21/10/2019
e kenaqshme

PASTRUESE PESHKU Dyqan Peshku Kërkon të punësojë

Paga: 35.000 leke+sigurime |

Orari i punes 9.00-18.00. nje dite pushim ne jave, Adresa: Unaza e Re, prane Vila L

Botuar më 21/10/2019
35.000 leke+sigurime

KAMARIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: blloku "Gintash", Laprake dhe Rr."Idriz Dollaku" te Ali Demi, Tiranë

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: blloku "Gintash", Laprake dhe Rr."Idriz Dollaku" te Ali Demi, Tiranë

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

SANITARE PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: blloku "Gintash", Laprake dhe Rr."Idriz Dollaku" te Ali Demi, Tiranë

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER/E PIZZA UNO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek komuna e parisit

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme
)