Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDIHMES KUZHINIER/E Njoftime pune - RESTORANT NICE & EASY Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga e Kavajes,ish parku i autobuzave, qendra Condor, Tiranë

Botuar më 06/12/2022
e kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - Twist Bar (prane Freskut) Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGA SHUME TE MIRA |

Turni I. Kushte te mira pune. Mundesi per dite pushimi, Adresa: Afer Freskut

Botuar më 06/12/2022
OFROJME PAGA SHUME TE MIRA

KAMARIER/E Njoftime pune - Twist Bar (prane Freskut) Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGA SHUME TE MIRA |

Turni II. Kushte te mira pune. Mundesi per dite pushimi, Adresa: Afer Freskut

Botuar më 06/12/2022
OFROJME PAGA SHUME TE MIRA

MENAXHER RESTORANTI BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve nëbotë, njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, Angazhimi ynë për përbërësit premium, recetatekskluzive dhe ofrimi i ambienteve miqësore

Paga: e kenaqshme |

Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në jave., të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë cv-në në adresën e e-mailit: ose kontaktoni ne numerin e telefonit vetëm kandidatët e përzgjedhur për interviste

Botuar më 05/12/2022
e kenaqshme

KAMARIER/E Njoftime pune - BOCCONCINO LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: Shume e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune ., kushte shume te mira, Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
Shume e kenaqshme

MOTORRIST Njoftime pune - BOCCONCINO LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: E KENAQSHME |

Me ose pa motorr, kushte shume te mira, Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
E KENAQSHME

NDIHMES KUZHINIER/E Njoftime pune - BOCCONCINO LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Turni pare, me ose pa eksperience pune ., kushte shume te mira ., Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
e kenaqshme

MOTORRIST Bar Restorant City Longe Tirane

Paga: Paga 70000 mije + sigurime |

Me Motorrin e Restorantit, me eksperience, 1 vakt i perfshire, Adresa: Komuna e Parisit, Kika 2 Tirane, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
Paga 70000 mije + sigurime

SANITARE Njoftime pune - RESTORANT SECRET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Stadiumi Dinamo

Botuar më 05/12/2022
e kenaqshme

SALLATIERE Njoftime pune - Mezeri Doci Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Femer, me eksperience pune, Adresa: Rreth rrotullimi, Kamez, Tiranë

Botuar më 04/12/2022
e kenaqshme
)