Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete familjare,e disponueshme per te dyja turnet,nje jave i pari(08-16) nje jave i...

Botuar më 18/03/2019
e kenaqshme

Muzik Live Kalaja Club Prishtine Kërkon të punësojë Balerina

Mosha 18-30 vjeç. Pagesa 30 Euro nata+bakshishe. Orari I punes 21.00-04.00. I ofrohe...

Botuar më 18/03/2019

MORPH KIDS Kërkon të punësojë Punonjese

(kujdestare per femijet ne lokal lodra per femije). Te jene serioze dhe te dashur me ...

Botuar më 18/03/2019

BAR KAFE CANDY Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Mosha mbi 30 vjeç, Adresa: Ne Qender te Tiranes, tek Piaca, mbrapa Muzeut

Botuar më 23/03/2019

Serenata Korcare Kërkon të punësojë Banakiere

Ose ndihmes Banakiere.Me eksperience pune, preferohet me banim afer zones, Tiranë, Adresa: Prane Institutit te Fiskultures

Botuar më 22/03/2019

UNION BAR Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

(puna 8 ore), paga e kenaqshme me siguracione,, Tiranë, Adresa: Unaza e re, Rruga Mikel Maruli

Botuar më 22/03/2019

Bar Pasticeri Vittoria Kërkon të punësojë Shitese

Orari, per turnin e dyte. Paga 26.000 leke +sigurimet, Tiranë, Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta prane Gjykates se rrethit

Botuar më 22/03/2019

DIFI CLUB Kërkon të punësojë Punonjese

-Vajza per shitjen e luleve. Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar., Adresa: Sarande

Botuar më 22/03/2019

4 ELEMENTS CLUB Vlore Kërkon të punësojë Balerine

Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar, Adresa: Vlore

Botuar më 22/03/2019

DIFI CLUB Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar., Adresa: Sarande

Botuar më 22/03/2019

4 ELEMENTS CLUB Vlore Kërkon të punësojë Kamariere

Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar, Adresa: Vlore

Botuar më 22/03/2019