Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KAMARIER/E Garden bar

Paga: Paga mbi nivelin e tregut+sigurime |

Me eksperience pune, ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Dip...

Botuar më 17/02/2020
Paga mbi nivelin e tregut+sigurime

NDIHMES PICIER/E Pizza Italia Yzberisht

Paga: Page e kenaqshme |

Te jete i/e disponueshem per te punuar me turne, orari 09.00:17.00 dhe 17.00:00.00. Preferohen me banim afer zones, me ose pa eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne vetem ne what"app, Adresa: prane KMY, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
Page e kenaqshme

KUZHINIER/E Bar Restorat AMAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rruga ndermjet Liqenit Artificial dhe Liqenit te Thate, rruga qe shkon per tek shkolles Wilson

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER Bar Restorat AMAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rruga ndermjet Liqenit Artificial dhe Liqenit te Thate, rruga qe shkon per tek shkolles Wilson

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

PJATALARESE ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë

Paga: Paga: 27.000 Leke + pushim + transport |

Me eksperience pune, 18-45 vjec, puna me turne, kushte te mira pune, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
Paga: 27.000 Leke + pushim + transport

BANAKIER/E Lounge Bar Ostia Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune , puna me turne , hapja behet me daten 1 mars, Adresa: Prane Fakultetit te Inxhinierise, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SANITARE Lounge Bar Ostia Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 40 deri ne 55 vjec , hapja behet me daten 1 mars, Adresa: Prane Fakultetit te Inxhinierise, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Lounge Bar Ostia Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune , puna me turne , hapja behet me daten 1 mars, Adresa: Prane Fakultetit te Inxhinierise, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme
)