Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIERE Bar-Kafe Tahiti Kërkon të punësojë

Paga: page shume e kenaqshme |

2 vajza, me ose eksperience pune, sigurohet fjetja dhe ushqimi, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 23/10/2019
page shume e kenaqshme

PASTRUESE Viro Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Stadiumit Dinamo

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Viro Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, me eksperience pune, Adresa: Mbrapa Stadiumit Dinamo

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Kafe Hawaii Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune mosha deri ne 30 vjec. Puna me turne, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe Hawaii Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune mosha deri ne 30 vjec. Puna me turne, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E DURRES HOTEL-BAR-RESTORANT "ILIRIA INTERNACIONAL" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Njohja e gjuhes se huaj perben avantazh, te kete kesperience pune, Durrës

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE YELLOW COFFE BAR Kerkon te punesoje staf si

Paga: e kenaqshme |

/ Femer. Me ose pa eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Dibres, prane viles Gold, Tiranë

Botuar më 22/10/2019
e kenaqshme
)