Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHPERNDARES ALAR FOOD & SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Motorrist), te kete aftesi te mira komunikimi dhe organizimi me stafin, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Spitali Hygea, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

HOSTES YELLOW COFFE BAR Kerkon te punesoje staf si

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rruga e Dibres, prane viles Gold, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

KAMARIERE YELLOW COFFE BAR Kerkon te punesoje staf si

Paga: e kenaqshme |

/ Femer. Me ose pa eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Dibres, prane viles Gold, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

KAMARIER Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Orio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", 94, prane Xhamllikut

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

SANITARE Sergio Caffe Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke + sigurime |

Mosha 30-50 vjeç. Puna 8 ore ne dite me dy pjese (6.30-10.30 dhe 17.00-21.00), Adresa: Kompleksi Delijorgji, perballe Kastratit

Botuar më 09/12/2019
30000 leke + sigurime

KAMARIER/E BAR TERMINAL Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Mosha deri ne 25 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te lokalit, Adresa: Zogu i zi tek stacioni nderkombetar i autobuzave, mbrapa pallatit te sportit Asllan Rusi, Tiranë

Botuar më 09/12/2019
page e kenaqshme

KAMARIER SANREMO BAR

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Puna 8 orareshe. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Myslym Shyri

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

KAMARIERE Club Folk (Lokal nate) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(Femer), Adresa: Unaza e Re, Astir, Tiranë

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme
)