Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar May Fair Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune Paga e kenaqshme, Adresa: Te qendra kristal

Botuar më 22/06/2018

Air Bar Kërkon të punësojë Kamariere

Me ose pa eksperience Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Fusha e aviacionit

Botuar më 22/06/2018

Air Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Me ose pa eksperience. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Fusha e aviacionit

Botuar më 22/06/2018

Kreperia PNL Kërkon të punësojë Shperndares

(Motorrist), me motorrin e tij, Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, peballe gjimnazit Petro Nini Luarasi

Botuar më 22/06/2018

Bar Kafe 88 Kërkon të punësojë Banakier

Te interesuarit t ekontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 22/06/2018

FOLK CLUB Kërkon të punësojë Valltare

Me ose pa eksperience pune. Paga 60.000 Leke+ siguracione. Transport i siguruar. Orari punes 22.00-04.00. Personave pa eksperience pune iu bejne kurse falas per valltare dhe kengetare, Adresa: Unaza e Re, Rruga Teodor Keko 100 m poshte Astirit

Botuar më 22/06/2018

RESTORANT MUZIK LIVE KORABI Kërkon të punësojë Valltare

Paga: 720 Euro+ Bakshishe+%+ siguracione. Te jene te paraqitshme dhe korrekte. Per me shume informacione mund te tel, viber ose whatsapp, Adresa: Tetove, Maqedoni

Botuar më 22/06/2018

Bar Grand Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, me gjuhe te huaj, Adresa: Rr. "Mine Peza"

Botuar më 22/06/2018

Galini Bar Kërkon të punësojë Punonjese

Per Kreperi, me ose pa ekspeience pune kushte te mira pune. Paga shume e kenaqshme. Mosha deri ne 30 vjec, Tiranë, Adresa: prane pallati me shigjeta

Botuar më 22/06/2018

Galini Bar Kërkon të punësojë Kamariere

Me ose pa ekspeience pune kushte te mira pune. Mosha deri ne 30 vjec. Paga shume e kenaqshme, Tiranë, Adresa: prane pallati me shigjeta

Botuar më 22/06/2018

Galini Bar Kërkon të punësojë Pastruese

Kushte te mira pune. Page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: prane pallati me shigjeta

Botuar më 22/06/2018