Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kamarier

Përshkrim

Me ekspeience pune, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Restorant-piceri "kledi", kamarier

Botuar më 11/06/2018

Telefon