Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar Kafe New Citi Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune paga e kenaqeshme, Adresa: Unaza e re

Botuar më 21/05/2018

Soho Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Moshe deri 25 vjeç. Te interesuarit per me shume informacion mu...

Botuar më 15/05/2018

Soho Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Te interesuarit per me shume informacion mund te paraqiten ne:, ...

Botuar më 15/05/2018

Bar Ambla Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Lagjia Ali Demi, prane fushes

Botuar më 23/05/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakiere

(F). Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Bogdaneve”

Botuar më 23/05/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Kamariere

(F). Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Bogdaneve”

Botuar më 23/05/2018

Bar New City Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Tek unaza e re mbrapa Artistit

Botuar më 23/05/2018
e kenaqshme

Conford Bar Kerkon te punesoje 2 Kamarier

Te jene me eksperience pune. Paga dhe kushte pune te kenaqshme. Puna turni I dhe II, Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 23/05/2018

Shoqeria AGS shpk me aktivitet Sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca, etj. Kërkon të punësojë Shofer

Te kete eksperience pune mbi 3 vjet. Te zoteroje patente te klasit C, D + CAP. Mosha deri ne 45 vjec. Page e kenaqshme. Ofrohen kushte te mira pune dhe korrektesi ne pagesa. Dergoni CV tuaj ne Email: info@ags.al / ose ne, Adresa: Rr. “Beqir Luga”, p. 3, shk 1/1, afer Pazarit te Ri

Botuar më 23/05/2018

Shoqeria AGS shpk me aktivitet Sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca, etj. Kërkon të punësojë Punonjese

Sherbimi ne Mense – Shperndarje Ushqimi (F). Puna me turne (2 turne). Kandidatet pranohen edhe pa pervoje ne fushen e Kuzhines/ puna e pershtatshme edhe per fillestar apo student. Mosha deri ne 40 vjec. Page e kenaqshme. Ofrohen kushte te mira pune dhe korrektesi ne pagesa. Dergoni CV tuaj ne Email: info@ags.al / ose ne, Adresa: Rr. “Beqir Luga”, p. 3, shk 1/1, afer Pazarit te Ri

Botuar më 23/05/2018

OSTRO BEACH Kërkon të punësojë Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Pune sezonale, Himarë, Adresa: Drymades (Dhermi)

Botuar më 23/05/2018
e kenaqshme

Kerkohen Punonjese fast-food

Me eksperience pune. Te jene pa prokupime, Adresa: Mine Peza, prane rrajonit nr.3

Botuar më 23/05/2018

BAR PICERI "IL CALCIO" Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Aleksander Moisiu", prane tv. Klan

Botuar më 22/05/2018