Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PJATALARESE Vita99 Restorant Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30.000 neto |

Kerkojme 2 pjatalarese, turni i pare nga ora 10:00 deri ne oren 16:00, turni i dyte n...

Botuar më 04/05/2021
30.000 neto

KAMARIERE Brix Lounge Bar Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Te jene vajza, me eksperience pune, mosha 18-28 vjec, kushte shume te mira pune, te i/e interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga Elbasanit, perballe ish kendin e lojrave 7-xhuxhave, Tiranë

Botuar më 10/05/2021
shume e mire

SANITARE Piceri Deliziosa ofron vende pune per

Paga: e kenaqshme |

Page e kenaqshme. Puna turni II, Adresa: Rr. Brigada VIII, ish Blloku

Botuar më 09/05/2021
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE GRAND LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: fillon me 28000 leke + sigurime me pas vleresohet sipas performances |

Me ose pa eksperience pune , Kushte shume te mira pune , mosha 20 deri ne 40 vjec , te jete e paraqitshme, Adresa: Stadiumi kombetar Arena , Tek sheshi Nene Tereza, Tiranë

Botuar më 08/05/2021
fillon me 28000 leke + sigurime me pas vleresohet sipas performances

BANAKIER/E Mia Snack Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet femer., kushte te mira pune., Adresa: Stacioni trenit, perballe Kolegjit Bedër

Botuar më 08/05/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E Mia Snack Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune., Adresa: Stacioni trenit, perballe Kolegjit Bedër

Botuar më 08/05/2021
e kenaqshme

KAMARIER/BANAKIER RETURN BAR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jete i sjellshem me klientet dhe serioz ne pune, me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Unaze e re, prane Astirit

Botuar më 08/05/2021
e kenaqshme

NDIHMES ARTISTI LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per banak dhe sherbim. Te jene te afte te perballojne flukset, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Adresa: 1. Artisti Resto Myslym Shyri 2. Artisti Unaza 3. Artisti Don Bosko 4. Doktor Artisti Shkolla e Bashkuar, Tiranë

Botuar më 07/05/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E ARTISTI LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jene te afte te perballojne flukset, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Adresa: 1. Artisti Resto Myslym Shyri 2. Artisti Unaza 3. Artisti Don Bosko 4. Doktor Artisti Shkolla e Bashkuar, Tiranë

Botuar më 07/05/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E ARTISTI LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jene te afte te perballojne flukset, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Adresa: 1. Artisti Resto Myslym Shyri 2. Artisti Unaza 3. Artisti Don Bosko 4. Doktor Artisti Shkolla e Bashkuar, Tiranë

Botuar më 07/05/2021
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE ARTISTI LOUNGE TEK XHAMLLIKU Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr:, Adresa: tek Oxhaku, Tiranë

Botuar më 07/05/2021
shume e kenaqshme
)