Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KAMARIER BARI BAR OSLO NE ALI DEM Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Turni III, me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne n...

Botuar më 21/09/2020
paga e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Embo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Komuna e Parisit. Qendra Kristal

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

KAMARIERE Fast Food Mister Potato Kërkon të punësojë

Paga: Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut |

Femerç Kushte pune shume te kenaqshme.Preferohen punojese dinamike dhe serioz ne pune, Adresa: Pedonale, perballe Parlamentit

Botuar më 26/09/2020
Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut

KASIERE Fast Food Mister Potato Kërkon të punësojë

Paga: Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut |

Kushte pune shume te kenaqshme. Preferohen punojese dinamike dhe serioz ne pune, Adresa: Pedonale, perballe Parlamentit

Botuar më 26/09/2020
Ofrojme pagese mbi nivelin e tregut

KAMARIER Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 18-27 vjec, Adresa: DON BOSKO, PRANE XHAMIS

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme

SANITARE Hidri Coffee Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracion |

Ambient komod e familjare. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Mine Peza"

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme+siguracion

KUZHINIER 3BR Rouge Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per snack. Orari i punes 17:00-23:00. Me eksperience pune, Adresa: Rruga "Robert Shvarc", Komuna Parisit, ngjitur me Kristal Center

Botuar më 26/09/2020
e kenaqshme + sigurime

SHPERNDARES Restorant Piceri Ales Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000lek + siguracione |

(Motorrist) ME MOTORRIN E FIRMES, 2 dite ne muaj pushim. orari i punes 11.00-21.00, Adresa: Rr. Teodor keko, perballe Karburant Kastritit, zona e Astirit, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
Paga 40.000lek + siguracione

KAMARIER BARI BAR VITALE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Ish fusha e aviacionit, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme

BANAKIERE BAR VITALE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Ish fusha e aviacionit, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Elise Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me 3 turne. Te kete eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga “George W. Bush”, kullat e Kuqe, përballë Parlamentit

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme
)