Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIER KAFE BAR “ANIMUS”, TEK PIACA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Kamarier. Preferohen pa detyrime familjare ose shkolle. Jo student. Me eksperience ...

Botuar më 17/06/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E My Place Tirana Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(2 punonjese). Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Mahmut Allushi", tek Teleferiku

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E LOI LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: Paga dhe kushte pune te kenaqshme, |

Adresa: Liqeni Thate dhe Stacioni Trenit

Botuar më 21/06/2021
Paga dhe kushte pune te kenaqshme,

KAMARIER/E LOI LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: Paga dhe kushte pune te kenaqshme, |

Adresa: Liqeni Thate dhe Stacioni Trenit

Botuar më 21/06/2021
Paga dhe kushte pune te kenaqshme,

SANITARE LOI LOUNGE Kërkon të punësojë

Paga: Paga dhe kushte pune te kenaqshme, |

Adresa: Liqeni Thate dhe Stacioni Trenit

Botuar më 21/06/2021
Paga dhe kushte pune te kenaqshme,

BANAKIERE Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, mbi 35 vjec, Adresa: Zona e Freskut, Rruga Thesarit dhe tek Brryli

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

KAMARIER Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Me eksperience pune., Adresa: Zona e Freskut, Rruga Thesarit dhe Brryli

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

BANAKIER/E *Izzy Living" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Turni i parë (07:00 - 15:00). Kushte te mira pune., Adresa: Rr.”Pjeter Bogdani” midis shkolleve “Edith Durham” dhe “Emin Durak”.

Botuar më 21/06/2021
Ofrohet page e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI GREMI ICE CREAM LOUNGE BAR ME ADRESE NE RRUGEN E BOGDANEVE, SHUME AFER QENDRES SE TIRANES, KËRKON TË PUNËSOJË

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te nisin CV e tyre ne email: ose te kontaktojne ne nr e celularit

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

DJ GREMI ICE CREAM LOUNGE BAR ME ADRESE NE RRUGEN E BOGDANEVE, SHUME AFER QENDRES SE TIRANES, KËRKON TË PUNËSOJË

Paga: e kenaqshme |

DJ Resident. Te interesuarit te nisin CV e tyre ne email: ose te kontaktojne ne nr e celularit

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

KAMARIER BARI GREMI ICE CREAM LOUNGE BAR ME ADRESE NE RRUGEN E BOGDANEVE, SHUME AFER QENDRES SE TIRANES, KËRKON TË PUNËSOJË

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te nisin CV e tyre ne email: ose te kontaktojne ne nr e celularit

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme
)