Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga 27.000 Leke + pushim, mosha deri ne 35 vjec, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes", tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 18/12/2018

YELLOW COFFE BAR Kërkon të punësojë Hostes

Te jete e paraqitshme. paga 30.000 + sigurime, Tiranë, Adresa: Rruga e Dibres, perballe viles Gold, kompleksi Halili

Botuar më 18/12/2018

YELLOW COFFE BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me ose pa eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga e Dibres, perballe viles Gold, kompleksi Halili

Botuar më 18/12/2018

Kafe Brajan Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme., Adresa: Astiri

Botuar më 18/12/2018

Kafe Brajan Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga dhe kushte pune te kenaqshme., Adresa: Astiri

Botuar më 18/12/2018

NOA BAR Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune, paga e kenaqshme + sigurime, Tiranë, Adresa: Rr. Xhanfize keko, afer Tv Klan

Botuar më 18/12/2018

4 ELEMENTS CLUB Sarande Kërkon të punësojë Mikpritese

/Hostess. Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar, Adresa: Sarande

Botuar më 17/12/2018

4 ELEMENTS CLUB Sarande Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar, Adresa: Sarande

Botuar më 17/12/2018

4 ELEMENTS CLUB Sarande Kërkon të punësojë Balerine

Pagat 50000-100000. Akomodim I siguruar, Adresa: Sarande

Botuar më 17/12/2018