Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES BANAKIERE

Lakeview Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte te mira pune. Puna turni I. Mosha 25-55 vjeç

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Liqeni Artificial , te diga

Botuar më 16/01/2020

)