Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES BANAKIERE

BLISS COFFE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme + siguracione
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Mbrapa policise Bashkiake, rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit
Tiranë

Botuar më 09/10/2019

)