Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIERE XO CAFÉ Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: page e kenaqshme |

Me eksperience pune, mosha 18-30vjec, kushte te mira pune, te interesuarat te na kontaktojne, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
page e kenaqshme

KAMARIER BARI BAR OSLO NE ALI DEM Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Turni III, me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne whats' app, Adresa: Rr. Ali Demi, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
paga e kenaqshme

KAMARIER Diamond Caffe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: 21 Dhjetori, tek kryqezimi, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

KAMARIERE 2 FRIENDS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Femer , me eksperience pune , me kohe te plote ,, Adresa: Ne Astir tek vila L, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

KAMARIER Hotel Butique LAS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri dhe nga banaku., Adresa: kompleksi Dinamo, Tiranë

Botuar më 06/08/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E WHITE BAR Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + siguracione |

Me eksperience pune, pune me turne, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, Tiranë

Botuar më 05/08/2020
Paga e kenaqshme + siguracione

PASTRUESE Bar Pasticeri Vittoria Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme + sigurimet |

Adresa: Prane qykates se rrethit Ish ekspozita , Bulevardi Zhan Dark, Tiranë

Botuar më 05/08/2020
E kenaqshme + sigurimet

PASTRUESE Diamond Caffe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune. Puna turni i II-te, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: 21 Dhjetori, tek kryqezimi, Tiranë

Botuar më 04/08/2020
e kenaqshme

PASTRUESE ALAR GREEN TEK SPITALI HYGEIA

Paga: Paga e kenaqshme + siguracione |

Orari i punes turni i pare 06.00-14.00, turni i dyte 14.00-22.00, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit dhe te paraqiten ne ambjentet prane lokalit brenda spitalit hygea, Adresa: Ne ambjentet e spitalit Hygea, tek Kthesa e Kamzes, Tiranë

Botuar më 04/08/2020
Paga e kenaqshme + siguracione

KAMARIER/E STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Preferohet femer., Adresa: Adresa: Tek Fresku

Botuar më 03/08/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune
)