Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga: e kenaqshme |

Kerkohet pjatalarese e disponueshme per te dyja turnet(nje jave i pari nje jave i dyt...

Botuar më 14/04/2019
e kenaqshme

Restorant Piceri Ales Kërkon të punësojë Kamarier

Paga 25.000leke + siguracion, puna me turne. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Astir

Botuar më 20/04/2019

Zgara Tirones 1 Kërkon të punësojë Sallatiere

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: rruga e Kavajes perballe Proper Pizza

Botuar më 19/04/2019

Zgara Tirones 1 Kërkon të punësojë Zgarist

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: rruga e Kavajes perballe Proper Pizza

Botuar më 19/04/2019

Zgara Tirones 1 Kërkon të punësojë Shperndares

(Motorrist). Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: rruga e Kavajes perballe Proper Pizza

Botuar më 19/04/2019

Zgara Tirones 1 Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: rruga e Kavajes perballe Proper Pizza

Botuar më 19/04/2019

Bar kafe embo Kërkon të punësojë Banakiere

Te kete ekpserience pune ,, Tiranë, Adresa: komuna e parisit tek qendra kristal

Botuar më 19/04/2019

BAR-KAFE SEGAFFREDO TEG Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune. Puna full-time, Adresa: Qendra Tregtare TEG

Botuar më 19/04/2019

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakiere

Paga dhe kushte pune te mira, Adresa: Don Bosko, Prane shkolles Qazim Turdiu

Botuar më 19/04/2019