Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mai Tai Resort Kërkon të punësojë Kuzhinier

Përshkrim

Te jene me eksperience pune minimalisht 3 vjet ne fushen e hotelerise. Preferohen moshat 22-35 vjeç, Adresa: Rruga e vjeter Sauk-Teg, Perballe Tegut

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Mai tai resort, kuzhinier

Botuar më 21/05/2018

Telefon