Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LONG HILL REZIDENCE Kërkon të punësojë Banakier/e

Përshkrim

Page e kenaqshme. Vetem per turnin e dyte. Personat e interesuar te dergojne Cv ne Whats app dhe viber, Adresa: Mbrapa qendres tregetare TEG

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Restorante dhe lokale
Long hill rezidence, banakier/e

Botuar më 13/06/2018

Telefon